Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy koptatnátok le a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptatnátok le a szex partneretek ha össze jöttök egy férfivel?

Figyelt kérdés

2hónapja van egy kapcsolatom de a szeretőmmel eddig is tartottam a kapcsolatot mert nem tudtam mennyire lesz komoly a kapcsolat.Tegnap mondtam h hagyjuk abba mert találtam valakit 2 hónapja de azt mondta hogy akkor beszél a párommal hogy a 2hónap alatt ő vele is volt nemi aktus


23n



2015. aug. 30. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk megmondod, hogy más kell?
2015. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
73%
Ennyit nem bírsz ki dugás nélkül?
2015. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mint irtam ezt tettem de meg fenyegetett hogy elköpi a páromnak
2015. aug. 30. 20:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Akit szeretődnek hívsz, az független?
2015. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

"2hónapja van egy kapcsolatom de a szeretőmmel eddig is tartottam a kapcsolatot mert nem tudtam mennyire lesz komoly a kapcsolat."

DIE BITCH, DIE!

2015. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Figyelj.. Szerintem a párod meg fogja érteni. Jó, elsőre a plafonon lesz. De ha kicsit átgondolja, rájön, hogy azzal, hogy ezt felvállaltad, nem kicsi lépést tettél.. Eleve, hogy nem titkolod tovább, stb. Ha kötődik hozzád, megemészti.


Egyébként meg blöffölj. Mond azt a srácnak, hogy elmondtad a párodnak, és nagyon megértő volt :) Nah erre mit lép?

Vagy legalább azt, hogy oké, mondja csak el.. Ha látja, hogy nem megy semmire, lehet elkerüli a kelletlen beszélgetés / fenyegetéseket.

2015. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Csapnálak tarkón kérdező úgy, hogy a takony menetet vágna a nyakadon. :D Milyen gerinctelen ember vagy te...
2015. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
plafonon lesz de megemészti??? nekem mondana ilyet a bnőm 2 hónap félrekefélés után ugy elküldeném a p..icsába hszóhoz se jutna... szerintem ne mond el neki. egy 2 honapos kapcsolat nemelég erős ahhoz h ezt elnézze
2015. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért kemény, hogy kettővel voltál egyszerre, most meg félsz a felelősséget vállalni. Ha eddig nem volt gerinced, most növeszthetnél egyet és be vallhatnád miket csináltál. Szerintem dob, de legalább őszinte lenne a dolog.
2015. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Hát, próbálj meg vele értelmesen beszélni.

Amúgy nem kellett volna 2 hónapig húznod.

2015. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!