Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy ne izguljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne izguljak első szex előtt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátnőm. Egy éve vagyunk együtt. Minden volt már , sokszor is csak szex nem. Áll mint az árbóc, bármit csinál, de ha megfogom a gumit, már úgy ver a szívem hogy hallom , akkorákat, hogy nemigaz és szaporán. Majd megőrülök annyira elkezdek izgulni és lekonyul. Pedig előtte perceken át csinálta szájjal és nem volt semmi gond. : ( Hogy lazulhatnék el? 3 gumit használtunk el próbálkozásra, de abból 2 volt komoly próbálkozás , mert egyszer türelmetlenül 2x egymás után. Azt nem nevezném annak. Gondolkoztam, hogy egy kicsit iszok előtte, egy feles, vagy egy sör.. de az meg felelőtlen, nem merem. :(
2015. aug. 30. 19:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az első alkalommal, mikor huncutkodni kezdtünk akkor szintén így nem állt fel, csak a 2. - 3. alkalommal, megszoktam, az izgulás elmúlt, jobb lett a technikája neki is, és azóta egy éve semmi gond. De amint gumi kerül a kezembe vagy rágondolok, hogy szex egyszerűen elszáll belőle a vér, és vége...:( Annyira kellemetlen.
2015. aug. 30. 19:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok, és hogy mind a ketten egymás első szexuális partnerei vagytok-e?
2015. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igyatok egy felest.
2015. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok, ő 17. Igen, első, egy évet vártunk vele. Most jutottunk el odáig, hogy kipróbálnánk.
2015. aug. 30. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha meg kéne fogalmaznod, hogy mi az, ami miatt izgulsz valamennyire, mit mondanál?
2015. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Talán maga a szex gondolata. Ha csak a kezével csinálja vagy szájjal kemény mint a kő, és semmi gond. és kicsi izgulást sem érzek, mint akkor. Amint előkerül a gumi, hogy akkor "most gyorsan, amíg áll", ugyanúgy el kezdek izgulni és elkezd konyulni. nemtudom.. alap izgulás szerintem. Torkomba kerül a szívem, gyorsan dobog, eláraszt egyfajta melegség. és kész.. Pedig amikor csókolózunk és hajolok felé, mert tudom, hogy pettingelünk, bármi, már kőkemény a nadrágomban..
2015. aug. 30. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Te attól izgulsz, hogy be kell majd tenni a lányba? Mert nekem úgy tűnik, hogy mivel a gumi felhúzása már éles tüzelést jelent neked, és az a legvégső mozzanat mielőtt bezavarod a macit a málnásba, ezért izgulsz. Vagy tévedek? Mert elképzelhetetlennek tartom, hogy attól konyuljon le, hogy nem érzel benne semmit, mert hiszen még be se tetted.

Először is próbáld önmagadban megtalálni a választ. Ehhez azért kell némi önismeret, meg bátorság, hogy merjük magunknak bevallani, hogy mitől félünk. Ha szembenézel a problémáddal, akkor már könnyen tisztázni a gondokat és megoldani. Sokszor csak a válasz nem ismerése maga a baj.

26/N

2015. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gondolom ettől izgulok igen. De az izgulással mit tehetek?
2015. aug. 30. 20:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is azért kértem, hogy próbáld megfogalmazni, hogy mi az, amitől félsz vagy ami miatt izgulsz, mert egyrészt akkor tudod fejben helyre tenni a dolgot, másrészt akkor esetleg mi is valamivel nagyobb eséllyel tudunk valami használható tanácsot adni.


Addig oké, hogy a pettingél még minden rendben, és a behatolás gondolatától izgulsz, de abban mi az, amitől tartasz picit, vagy amiről úgy gondolod, hogy esetleg el lehet rontani?


A barátnőd egyébként hogy van ezzel a kérdéssel? Ő mennyire izgul?

2015. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Általánosságban nem izgulok- izgulunk. Ő sem, nem is látom rajta. Csak amikor már a gumi szóba kerül és akkor próbáljuk meg. Na az az a pont aminél egészséges mértékben izgul ő is szerintem csak mivel neki nem kell felállnia semminek hálistennek, ezért, mindegy. Nedvesnek meg nedves. Én alapból izgulok, a behatolás, az első szex, vajon milyen lesz, neki milyen lesz, mindegy egykalap alatt.
2015. aug. 30. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!