Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Volt már olyan, hogy dobtatok férfit a túl kicsi pénisz mérete miatt?

Figyelt kérdés
Hogyha igen, mekkora volt/lehetett?

2015. aug. 30. 17:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
Haha! :-)
2015. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem jó a nagy farok. Voltam már extrém vastag péniszű sráccal, vele gyors menetekről szó sem lehetett, mert legalább 10-15 perc kellett előjátékra, hogy benedvesedjek annyira, hogy be tudja tenni, sokszor síkosítót is használtunk. És még így is néha fájt. Hosszúságra kb. 17cm lehetett a legnagyobb amivel dolgom volt valaha, azzal akkor voltak a bajok ha hátulról csináltuk, mert fájt ha nagyon bedurvult.

Számomra a 13-14 centis farok az ideális.

2015. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Számomra is, nem értem, kinek fáj ez, hogy le kellett pontozni...
2015. okt. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%
#3-as igazad van! Én dettó így gondolom... Imádom ha tövig bent van és teljesen egymáshoz tudunk simulni... Az én páromat zavarja és kicsinek tartja, pedig nekem tökéletes... hiába mondom neki hogy engem meg az zavarna ha túl nagy lenne :/ nem hiszi el. Ez nő függő sztem... Van akinek a nagy esik jól és van akinek a kisebb :)
2016. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!