Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnam kenyeztetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam kenyeztetni a paromat hogy nagyon jo legyen neki? nagyon nagy mellem van. Pozok isberdekelnenek.

Figyelt kérdés
azt ne irjatok hogy kerdezzem tole
2015. aug. 30. 01:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy tartozik ide h nagy melled van de ha mar leirtad akk tedd a farkat koze es verd azzal peldaul
2015. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Akkor kérdezd meg a haverjától, h kérdezze meg őt.
2015. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha azt mondom szopogasd a lábujját? kipróbálod és jól beégsz nála. ha azt mondom ujjazd meg a seggét? kipróbálod és lehet akkor láttad utoljára.


Nem gondolod, hogy jobban járnál ha azt csinálnád amit szeret? ezt pedig úgy tudod a legbiztosabban elérni, ha megkérdezed tőle, mi az amit nagyon szeretne. HMMM????

2015. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:

Pedig azt kéne,tekintve,hogy mindenkinek más jön be...


Kézzel,lábbal! Síppal,dobbal,nádi hegedűvel...

2015. aug. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen a párkapcsolatod? Nem érzel rá ezekre? Ezek a dolgok maguktól jönnek, neked kéne tudni nem másoktól kérdezni.


Játssz vele értéssel, szerelemből és nem lesz kérdés mit kell tenned.

2015. aug. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

orális jó méjen, végig lenyelve az jó mindenkinek

ha jo nagy melled van 69 el eggyütt ráfexel ugysz..opdle sztem élvezni fogja

2015. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"azt ne irjatok hogy kerdezzem tole"


Az én barátom számára az egyik legizgatóbb dolog, hogy nyíltan beszélünk a szexuális vágyainkról. Ezzel olyan szinten hangulatba hozom, hogy utána már kb. bármit tehetek vele, élvezi...

Ha a párod is esetleg erre izgul, és nem vagy hajlandó beszélni vele, akkor megette a fene... a szexnek ugyanis a kommunikáció is a része.

2015. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg még próbáld meg a különleges tudakozót.
2015. nov. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!