Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem érzékeny a farkam, ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzékeny a farkam, ezért lehet nehéz felállítani?

Figyelt kérdés

kevésbé érzékeny a farkam.

Vagyis, pl ha szopnak, akkor annyira erősen kell a csajnak csinálnia, h véraláfutásos lesz másnapra.

sajnos ha gyengébben csinálják, akkor egyáltalán nem érzem, és elmúlik a merevedés. ezért érzem pl sokx, h punci nem elég szűk.

mi a teendő? van erre valamilyen gyógyszer?


2015. aug. 30. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na majd én leszoplak téged!
2015. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké
2015. aug. 30. 00:19
 3/11 A kérdező kommentje:

na jó, viccet félretéve

komoly, értelmes válaszokat várok.

2015. aug. 30. 00:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Mikor érsz rá?
2015. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
írtam privátban
2015. aug. 30. 00:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Hívjatok Lorettának! egy pasi :p
2015. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem lehetne a kérdésre reagálni valamit?
2015. aug. 30. 00:32
 8/11 anonim ***** válasza:

És ha pasi, attól még nem szophat le?

Fúj, mocskos homofóbok! Pokolra velük!

2015. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Halál komolyan. Szexuálpszichológus írta, a merevedésnek spontán kell létrejönni. Ifjú koromban én például addig hozzá sem nyúltam, amíg nem állt fel rendesen. Tehát az egészet agyilag kell produkálni, utána még hasznos is lehet, hogy érzéketlen, mert jó sokáig dughatsz. Nem adhatok rá tippet, hogy a csajnak mijét kell nétned, fogdosnod, szagolnod, mindenkinek más a fétise, de inkább attól kellene felállnia, pl, hogy szagolod a nunáját, mint, hogy ő szop téged, ezt most vonatkoztasd arra, mit találsz a párodon izgalmasnak, van akinek a lábak, kinek a fenék, kinek a mellek. Úgy kellene az előjátéknak lezajlani, hogy keményen áll, anélkül, hogy hozzá érnétek, ezt mondaná egy pszichológus is, hidd el. Gyakoroljatok.
2015. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is valahol a fitymafék tájékán érzékeny csak. Arra kellene ráérezni, a tiednek hol?
2015. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!