Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért? Nem akarok bőgni!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Nem akarok bőgni!

Figyelt kérdés

Hüvelyi orgazmusnál mindig elsírom magam. Nem fájdalom vagy szomorúság miatt. A sírás csak úgy jön magától, nem tudom megállítani. Nem is tudom körbeírni, hogy mit érzek ilyenkor. A volt párommal utána mindig jót nevettünk, de mikor először volt ilyen alkalom, nagyon megijesztettem szegényt. Ha lesz párkapcsolatom, nem akarok kellemetlen szitut ebből...

Fiúk! Titeket ez mennyire zavarna/rémisztene el? Nagyon gáz, ha egy nő elsírja magát az orgazmustól?



2015. aug. 29. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én amikor először törtét velem meg az ilyen kirohantam a fürdőszobába hogy most uristen mi bajom. a sirással nem is de ezzel nagyon ráijesztettem az akkori páromra. aztán megbeszéltük hogy nincs semmi baj ez csak ugy jön és ne aggodjon és én sem aggodok mert ez nem azért van mert gond van. :)
2015. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A sírás minden érzelmi túlfűtöttség esetén előfordulhat. Nincs ezen mit szégyellni. Egyetlen hátrányod származhat belőle később, hogy nem fogod tudni színlelni az orgazmust. :-))
2015. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!