Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják azt a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a férfiak, hogy nem kellenek nekik a műnők, amikor valójában az olyanokért vannak oda?

Figyelt kérdés
Hiába mondják, hogy nem kell a nagymellű, a kifestett, a műszempillás stb., mégis az ilyenekre, azaz vagy a műnőkre vagy a "csak" nagyon fullosakra vannak rácuppanva, őértük csorog a nyáluk, őket lájkolgatják, nekik kommentelnek obszcén dolgokat, meg hogy mennyire szépek, csinosak. Miért játsszák meg akkor magukat?
2015. aug. 28. 16:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért a "műnőket" sen kell egy kalap alá vonni. Sokan vannak, akik csak nincsenek megelégedve magukkal és szeretnének pl picit nagyobb melleket... Attól még lehet ezt is nyugodtan tenni, nem fb-n mutogatni és ettől függetlenül még a műnő is lehet egy kedves, szerethető ember.

Én szerencsére azért elégedett vagyok magammal, nem kell kés alá feküdtnöm, csak elmondtam erről a véleményem. Amúgy meg nagyon sok olyan lány is ezt csinálja, akik nem műnők...

2015. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na most.... Én sminkelek, nagyok a melleim, de nem hinném, hogy műnő lennék.

Amúgy tényleg: miért akarsz te obszcén kommenteket meg lájkokat ezerszám? Ez komolyan számít?

2015. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Van rengeteg srác, aki komolyan gondolja ezt.


Meg vannak azok, akik nem merik bevallani, mert bizonyos körben ciki lenne bevallani. Nálunk is volt rengeteg srác suliban, akik így oltották, úgy oltották egymás között a tipikus műcsajokat, hogy hú, nem kéne, mert milyen buta meg minden, de a végén meg nekik csapták a szelet, mert azért jó a segge.

2015. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért kezdjük már el észrevenni, hogy kinek mi meg miért tetszik... Ha te olyan embert akarsz magad mellé, akinek az ilyen nők tetszenek, akkor az a te problémád.


Az asszony se műnő, nincs hatalmas melle, se tökéletes alakja, de imádok rajta mindent. Emellett talán még én is éppen vállalható vagyok... /Állítottak már meg utcán csajok a szemeim miatt./

26/F

2015. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!