Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim miért nem engedte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim miért nem engedte hogy viszonozzam?

Figyelt kérdés
Múltkor addig kényeztetett míg el nem élveztem többször is aztán én akartam nem szeretnél nem kívánja csak azt szerette volna hogy én élvezzem és neki ez örömet okozott többre nincs szüksége ..Miért mondott ilyet?

2015. aug. 28. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy éppen Ő nem kívánta, viszont az mindennél jobban esett neki, hogy Téged kényeztet. Nálunk is volt ilyen, hogy engem vagy 3x kinyalt a párom, és mondta hogy neki most ez bőven elég volt higgyem el. Mondjuk mi majdnem minden nap szeretkeztünk, volt hogy egy nap többször is, így érthető volt. Gondolom szokta engedni azért hogy te is kényeztesd? Egyszeri alkalom volt ez?
2015. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szokott ilyet csinálni de engem zavar hogy nem engedte mert tudja hogy szeretem viszonozni ..Mi is naponta szoktunk szeretkezni
2015. aug. 28. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!