Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek volt már valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek volt már valami a pasitok haverjával úgy hogy azt engedte a baratotok? Ha igen mi?

Figyelt kérdés
(intim dologra gondolok)
2015. júl. 22. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne ennyire spórolni a szavakkal. Nyugodtan leírhattad volna hosszabban is, hogy mindenki megértse. Talán akkor több választ kaptál volna.
2015. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én rendszeresen szexelek óvszer és fogamzásgátló nélkül a férjem haverjaival meg másokkal is. Szülinapomon férjem 6 haverja dugott meg és élvezett belém. Férjem is tud róla, mielőtt elkezdtük megbeszéltük és én nem kell hűséges legyek csak ő, de ez őt is izgatja. Van négy gyerekünk is de egyik sem a férjemtől van mert vele csak gumival szexelek.


Én 30, férjem 28 éves.

2015. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ez durva sztori. És te mit szóltál, mikor ő ezt felvetette?
2015. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is sokmindent megcsinálok, de a ketteske sztoriját nem hiszem el!
2015. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es tuti, hogy kamu. Ilyen nincs, max élénk fantáziában!
2015. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!