Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért ilyen "álszentek"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ilyen "álszentek"?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ma már szinte kötelező elem egy nő adatlapján egy netes társkeresőn, vagy ismerkedős oldalon kiírni valami ilyesmit, hogy "ha szexre keresel akkor tiltalak", vagy "aki csak kalandot keres az kíméljen", közben meg..... Én csak ebben az évben 6 olyan nővel alakítottam ki szexkapcsolatot(első találkozáskor szex), akinek ezzel kezdődött az adatlapja. Volt akivel KB 10 perc alatt el tudtam oda jutni, hogy szexről beszélgettünk. Miért kell a nőknek "túljátszani" ezt a dolgot? Jó persze az általános társadalmi nézet, hogy férfi az szexelhet összevissza, de ha a nő csak egyszer szexel "úgy" akkor ku..va. Ezt értem, de akkor is ha egy nőnek vágya van a szexre, miért kell pont annak az ellenkezőjét kiírnia az adatlapjára?

2015. aug. 26. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert ha ezt kiírják akkor gondolom a sok fatökű nem ír nekik csak azok nem tutyimutyik! :D
2015. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy a vágyaknak köze van ahhoz, hogy KIVEL létesítenek szexuális kapcsolatot?

Nekem is ki volt írva. De tartottam is magam ehhez. Ha szexelni akarok, arra nem neten keresek, megoldom másképp.

2015. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi kihagytam egy szót! :D Csak azok akik nem tutyimutyik! :D
2015. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
A női nem mióta jelent igazi nemet?
2015. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Watanabe menj aludni, nem kellesz :D
2015. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös mi a baj a válaszával? Szerintem abban is lehet reációt találni. :)
2015. aug. 26. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Leirtad a vàlaszt a kérdésedre. Hiàba vannak a nőknek is hasonlo igényeik,ha kimondjàk,akkor ribbancnak vannak titulàlva. Igazsàgtalan de ez van
2015. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es. De ezt nem értem miért nem tud ez a nézet változni az emberekben, a társadalomban. A nőknek is lehet ugyanúgy igényük a szexre. És mi van ha egy nő nem teheti meg, vagy nem akar egy komolyabb kapcsolatot fent tartani, akkor ő vonja meg magától a szexet is, mert egy nőnek tilos élveznie csak a szexet?
2015. aug. 26. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak ebben az évben 6 olyan nővel alakítottam ki szexkapcsolatot(első találkozáskor szex)"


Aztán felébredtél.

2015. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es.

Leszarom te mit, hiszel el es .it nem.

Attol, hogy veled eletedben 6 osszesen 6 no nem allhatott szoba, nem azt jelenti, hogy massal sem. :)

2015. aug. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!