Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi erényövet aki próbálta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi erényövet aki próbálta, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Érdekelne lányok, nők hogy esetleg próbáltátok-e a párotokkal a férfi erényövet és milyen tapasztalataitok vannak?


33/N


2015. aug. 25. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfiak tapasztalata nem is érdekel? ;)
2015. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De érdekel, kíváncsi vagyok.
2015. aug. 25. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok de a barátnőm szemszögét is le tudom írni.

Általában 4-5 napra, 1 hétre zár be de én már a 3. napon szinte kaparom a falat és bármit megadnék h kiengedjen. Persze ő is tesz ezért, h folyamatosan felizgasson... Mostanában kezdi felismerni, hogy mennyire jól kihasználhatja ezt.

Sokkal figyelmesebb vagyok vele, nem csak az ágyban, de szinte minden tekintetben, házi munka stb. Szinte az összes házimunkát megcsinálom és vacsora várja mikor hazaér (korábban ez kb fordítva volt, annak ellenére h mindig is domináns volt, de én meg lusta...).

A mi kapcsolatunk nem volt és talán nem is szokásos domináns szubmisszív felállás, sose tudtam magam alárendelni teljesen mert annak ellenére h nem kellett volna mégis zavart h megalázó helyzetben lát, illetve féltem attól h a hálószobai dolog a hétköznapokra kiterjed visszavonhatatlanul. Na ebben hozott változást az erényöv, hiszen attól kezdve h bezár és nála van a kulcs, végre úgymond kiteljesedhet a szubmisszív énem és nem kell előítéletekkel meg ilyenekkel foglalkoznom, legalábbis a sajátjainkkal nem.

A szexben is igazán nagy változást hozott a dolog.. mivel a kapcsolatunk már jópár éve tart, a szexuális aktusok száma mondjuk heti 2 volt. Most én hetente egyszer elégülök ki (ha jól viselkedek...) őt viszont mindennap kielégítem szájjal, kézzel v vibrátorral... szinte olyan mint a kapcsolatunk elején, ő szinte folyton kívánja h kielégítsem, azzal a különbséggel h én nem elégülhetek ki.. van h kienged felizgat és visszazár

Mint írtam pár nap után a falat kaparom és ez nemcsak előny de hátrány is... mert van h frusztrált és veszekedős leszek... de a barátnőm egyre szigorúbb (végülis erre vágyok) és ezeket a morgásokat, nyafogásokat plusz bezárt napokkal jutalmazza... v egyéb büntetéssel... szóval mióta az orgazmusom múlik rajta, nem veszekedtünk egyszer se, és a frusztráló érzésen is hamar túlteszem magam, mert végülis, iszonyú élvezetes dolog hosszútávon, leírni is igen nehéz, a bennem lévő érzéseket, mondjuk 1 hét bezártság után...

2015. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez nagyon részletes és korrekt válasz volt.
2015. aug. 27. 14:53
 5/5 öves ***** válasza:
Sziasztok ! immár 5 éve hordom az erényövet. Páromnál van a kulcs ő szabályoz. Először csak napok voltak de most már hetek sőt hónapok is. Csináltatott egy nagyon spéci övet amit szinte levehetetlen csak ő tudja. először szokatlan volt de most már megszoktam.
2015. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!