Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud elélvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud elélvezni a barátnőm?

Figyelt kérdés

Én 19, ő lassan 20.

Eddig, mindig sikerült, többször is egy alkalommal.

De vele nem megy... vannak különleges vágyai (fétisei)

Amiket szivesen kielégítek és gyakran van hogy majdnem elélvez... de mintha valami vissza fogná. Amikor a csúcsra érne.

Gyerek korában elég sokat zaklatta az egyik rokona.. szexuálisan, lehet ennek köze a dologhoz? Hogy egyáltanán nem tud elélvezni? (Se magától, se az eddiektől, se tőlem)

Valamint, mit lenne erre a megoldás? Ha van :S



2015. aug. 25. 03:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg az a problema amit leirtel. Ezen viszomt csak a pszcihologus tud segiteni.

18/L

2015. aug. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi ideje vagytok együtt?
2015. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az említett rossz élmény is lehet az oka, de szerintem az is jelentős összetevő, hogy még fejlődésben lévő szervezet. Még alakulnak a női szervek, az optimális váradósság idejét még pár évvel későbbre teszik emiatt, nyilvánvaló, hogy a szexualitás is másként működik, ha már egészen kialakultak a női ivarszervek. Sokat fórumozok, és akik 25+, esetleg 23+ évesen éltek át aktust először, azokról lehet általánosságban elmondani, hogy nem találkoztak orgazmusproblémával soha.
2015. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 hónapja még csak.

De lehet igazatok van, hogy idő kell neki.

Én azért megteszem a magamét, továbbra is.

Mert eléggé kellemetlen ha csak az egyik fél megy el, hiába jó a másiknak is..


Mellesleg, lehet az is befojásolja ,hogy az 1. élménye... az szinte egy erőszak volt és utána a többi kapcsolatába se foglalkoztak vele nagyon.


Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 25. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!