Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol a szex közbeni orgazmusról olvasok és hallok, nekem eddig sosem sikerült elérnem. Mi lehet az oka?
2015. aug. 18. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

tévedés, hogy ha a nőnek nincs orgazmusa a férfi valamit rosszul csinál.

Sajnos vannak nők akik a hüvelyi orgazmus nehézséges, sajnos nálam is igy van.

Párod kérd meg, hogy közben izgassa a csiklód, esetleg olyan pózban ahol a csiklód jobban előtérbe van helyezve, illetve az ilyen eseteknél nagyon hasznos tud lenni a vibrációs péniszgyűrű. Nálunk nagyon bevállt :)

2015. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
akiknek*
2015. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy rosszul csináljátok. De tényleg, esetleg valami konkrét információt nem szeretnél velünk megosztani? Mert ha nem, akkor bekapcsolom a gondolatolvasómat...
2015. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én inkább kihagynák mindenféle segédeszközt, ő sem a híve azoknak. Minden szex után miután elélvezett általában az ujjával ingerli a csiklóm, addig amég el nem élvezek, volt olyan hogy majdnem háromnegyed óráig tartott. Többször is mondta, hogy eddig minden barátnője el tudott élvezni szex közben, ezért neki is kellemetlen a dolog.
2015. aug. 18. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
És te maszturbáció során el tudsz élvezni? Ha nem, akkor először azzal kellene foglalkoznod.
2015. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, úgy eltudok.
2015. aug. 18. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt javaslom neked, hogy vetkőzz előtte meztelenre (ő maradhat ruhában), és elégítsd ki magad. Ő pedig nézze végig (és semmi mást ne csináljon, csak figyeljen téged), hogyan élvezel el. Később öltözzetek mindketten meztelenre. A párod feküdjön fel kényelmesen az ágyra, támassza meg a hátát. Te pedig ülj a lábai közé minél szorosabban. Tegyétek egymásra a kezeiteket, és masztizz. Először a te kezed legyen alul. A lényeg az, hogy érezze, hogyan mozgatod a kezed. Utána lehet cserélni, és az ő keze izgasson téged. Te pedig irányítsd őt. Tanuljatok egymástól, másképp nem megy.
2015. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noi333 ***** válasza:
és mással volt orgazmusod? vagy nem volt előtte más? bekem sem volt sokáig orgazmusom aztán rájöttem ha én vagyok felül én irányìtok biztos az orgazmus. lovaglò pòzban a csiklò is stimulálòdik.
2015. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Előtte egy párom volt, akivel le is feküdtem, de neki olyan vékony volt a dákója, hogy szó szerintem éreztem semmit, nem éreztem, hogy bennem van. A mostani páromnak viszont olyan nagy van, hogy külön gondot kell fordítani arra, hogy minden szex előtt, kitágítson, de még így is fáj a behatolás, pedig odafigyel, hogy ne tegye be rögtön. Lovaglóban is próbáltuk, de úgy nem élvezem annyira, mintha a férfi lenn felül.
2015. aug. 18. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!