Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek bevállalja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek bevállaljam, hogy megkötöznek szex előtt? Nem veszélyes? 20/L

Figyelt kérdés
Csak lányok,fiúk privátjaiból nem kérek!Köszi!

2015. aug. 23. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a kikötözős szexet, de CSAK bizalmi kapcsolatban, ahol már elég jól ismerem a párom, és tudom, hogy mire számíthatok tőle. Pont ez a lényege: a feltétlen bizalom!
2015. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a pároddal szeretnéd, akivel együtt vagy és bízol benne, akkor miért ne? Idegennel vagy egyéjszakással semmiképp.
2015. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! (:
2015. aug. 23. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:

alap dolgok :

bizalom a partner felé

vész szó

csak azt teheti veled amit megengedsz neki

előtte átbeszélni a határaidat

maximális odafigyelés a a partnertől

kezdő partner gyakorolja a kötözést

elsőnek max 15 perc

állandó kommunikáció a résztvevők részéről - legalábbis az első pár alkalommal

ha bármi van azonnal szólj ! fájdalom kellemetlenség egyebek ...

2015. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na most vagy nem néztél 50 szürkét, vagy túl sokat nézted :D
2015. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És mi van,ha túllépi a határt vagy azt tesz amit nem akarok? ):
2015. aug. 23. 17:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor bajban vagy. De mi az, amit nem szeretnél, mi az ami beleférne? Kivel akarnád megtenni?
2015. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Attól függ kivel szeretnéd és mennyire bízol benne. Én például 1-2 éve már együtt voltam a barátommal, amikor egyszer kipróbáltuk, nagyon jó volt, mert tudta mi az, amit szeretek és mi az, amit semmiképpen sem tehet meg. Ha pedig valamit ki akart próbálni, kérdezett előtte. Néhány hónapja szakítottunk, volt néhány partnerem, de közülük csak egy volt olyan, akiben megbíztam annyira, hogy kipróbáltam.. és nem bántam meg. :)
2015. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd, első alkalommal legyen a kötözés csak jelképes, hogy akár magadat is ki tudd szabadítani. Az megadja az illúzióját, megszokod. Legyen menekülőszó: egy előre megbeszélt szó, amit ha kimondasz, le kell állnia.

Ha nem bízol a partneredben, akkor NE MENJ BELE!

2015. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én pánikrohamot kaptam.
2015. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!