Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naivnak tartanak ha beleszeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naivnak tartanak ha beleszeretek a szexpartnerembe. Ekkora baj ha nem egy szivtelen dög vagyok? 23L

Figyelt kérdés
Megtetszik a pasi,ha kell kezdeményezek de ő csak szexkapcsolatot akar,ami persze nekem csak azután esik le mikor a szex után nem keres csak egy honapra rá.A pasi meg felháborodik ha le kell pattintson mert tulságosan nyomulok.De mit vár az ilyen csak egy darab hust aki huskent is viselkedik vele?Még szép,hogy belezugok,másképp nem adnám be a derekam olyannak aki nem tetszik.Valaki érti ezt?A mai csajok,hogy állnak a szexkapcsolatokhoz?

2015. aug. 22. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindig ez történik, vagy most egy pasiról van szó?
2015. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
csak 2 szer tortent meg ...3.szorra mar tuti nem szorakozik velem senki
2015. aug. 22. 15:32
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj, hogy szívtelen dög vagy, csak a hozzád hasonlónak nem való a szexkapcsolat. Mert egy szexkapcsolat pont arról szól, hogy nincsenek érzelmek, nincs elkötelezettség a másik iránt. Ez persze sok szexkapcsolatban nem zárja ki azt, hogy egyébként beszélgessenek, akár össze is bújjanak, de egy ilyen kapcsolatban tudni kell, hogy mi a határ, mi az, amit nem kell túllépni.

Viszont amennyiben erre te képtelen vagy, úgy javaslom, hogy ne bújj ágyba az első szembejövővel, hanem várd ki, hogy hogy alakul a dolog, vagy ha képtelen vagy kivárni és egyből belemész a szexbe, akkor pedig ne kapcsolatként kezeld, hanem úgy, hogy majd alakul, ha meg nem alakul sehogy, akkor meg vége és pont.

Amúgy én jelenleg már egy hosszú évek óta tartó párkapcsolatban élek, de előtte voltak szexkapcsolataim is, ahol tudtam, hogy mi a határ, illetve mindez az elején le is volt tisztázva, tehát nem ért meglepetés. Amiből meg nem lett több, ott meg tovább léptem. Azért gondolom nem 1 hónap után zúgsz bele valakibe, 1 hónap után meg azért már ki szokott derülni, hogy kinek mi a szándéka, vagy legalábbis lehet róla beszélni.

2015. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszi,megfogadom a tanacsod..talan igen a komunikacio hianya megteveszt kicsit...
2015. aug. 22. 16:24
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a fentiek között van egy arany középút ami mindkét félnek vállalható.

Férfiként egy nőt akivel csak alkalmi kapcsolatot szeretnénk, elsősorban érző emberként kell kezelni, és nem húsként sem pedig barátnőként, mert az egyik megalázó a másik pedig hamis ábrándokat ébreszthet.

Emellett tisztában kell lenni azzal, hogy egy nőben a szexen keresztül gyakran kialakul a kötődés és felnőttek módjára kezelni egy olyan kapcsolatot amiben az egyik fél szenved, és felbontani azt.

Mindehhez az kell hogy a szexuális vonzalmon túl megbecsüljük azt a nőt akivel szexkapcsolatba bonyolodunk, hisz lehet hogy nem tartjuk elég okosnak, elég jó párnak, stb, vagy csak aktuális élthelyzetünkben nem vágyunk komoly kapcsolatra, de attol még egy érző ember akivel szép pillanatokat élünk meg és ezért hálásak vagyunk neki és nem bántjuk meg.


Tapasztalatom szerint a szexkapcsolatokból hosszútávú ée bensőséges barátság tud később fennmaradni, hisz nincs mit tikolnunk előtte, és tudjuk hogy nem akarjuk összekötni az életünket.

Arról nem is beszélve hogy egy szépen kezelt szexkapcsolat nagyon sokáig meg tud maradni ami néha néha nagyon jól jön... :)

2015. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!