Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (Házas) párok! Előfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Házas) párok! Előfordult már veletek, hogy egy olyan szobában szeretkeztetek ahol más is tartózkodott éppen akkor?

Figyelt kérdés

A férjemmel pár napja ilyen helyzetbe kevertük magunkat. Akkor nagyon izgató volt, de így utólag egy kicsit szégyenlem.

Szerintetek gáz?


2015. aug. 21. 20:49
 1/8 Jázi :) ***** válasza:
Na de milyen formában volt jelen más is? Ha épp aludt, akkor semmi gond. Ha nem... nekem ciki lenne. De mindenki más.
2015. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elő... elég sokszor.
2015. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnő fiú testvére aludt a szoba másik sarkában. Soha nem volt olyan gyorsan orgazmusa asszonynak mint akkor :-)
2015. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még régen, kollégista korunkban, hajjaj... olyan is volt, hogy öten voltunk a szobában, két pár, mi csináltuk és szerintem a másik pár is a hangokból ítélve. Az ötödik srác meg aludt, ha szerencséje volt :D

Később olyan is volt, hogy egy barátnőm nálunk aludt, mi meg reggel nekiálltunk, halkan, óvatosan... egy idő után felpattant az ágyából, közölte, hogy ő inkább kimegy, hogy ne zavarjon és becsapta maga mögött az ajtót. Na abból nem lett szex utána :D

Pont a napokban beszélgettünk erről (régebbi történet). Akkor mondta, hogy ő az elejétől hallott minket, csak nem mert szólni, mert nem tudta, mit csináljon az adott helyzetben.

Ciki, de utólag nagyon vicces :D

2015. aug. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen a feleségemmel de alapból prűdebb.

Most beszêlgettünk hogy engem izgatna ilyen szitu. Pl egy másik párral egy szobàban vagy medencében

2015. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as :D :D erre kevésbé legyél büszke :D nem a te érdemed hanem a tesókáé aki már a puszta jelenlétével is izgatta a nődet :D
2016. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem volt még, de nagyon szeretnénk.
2016. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen... Régen egy szobában laktam anyámmal meg az öcsémmel, és akkor az exemmel gyakran úgy szexeltünk, mikor aludtak.

Később, mikor megvolt már a lányunk és velünk aludt egy szobában, akkor is előfordult igen gyakran.

2016. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!