Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kisebb termetű lányoknak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisebb termetű lányoknak a hüvelyük is kisebb?

Figyelt kérdés
Hamarosan sor kerül majd az első együttlétünkre. Aggódom amiatt, hogy fájdalmat fogok okozni neki a méretemmel, mert ő termetre egy egészen picike lány. Mennyi igaz abból, hogy a kisebb termetű lányok csak kisebb méretű péniszt tudnak befogadni?
2015. aug. 21. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Genetika, de általában igen.

Nekem is akadt ebből problémám, ő 12cm-es férőhellyel rendelkezett, én 19cm-es cerkát próbáltam beállítani.

2015. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Max szűkebb lehet, a vagina alapból mindenkinél 11-2cm hosszú.
2015. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
100%

Hidd el,hogy nem ettől függ.

Ismertem olyan lányt,aki rettentő vékony és kicsi volt és mégis,egy flakonnal is elbánt...

2015. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem... Bár jó volna, ha így lenne, de nálam pl. nem így alakultak a dolgok, pedig pici vagyok. Hát evvan, maradnak a néger csávók. XDD
2015. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
180cm vagyok és nagyon szűk. Nem ettől függ nyugi.:)
2016. máj. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Hát, szerintem van benne valami...

Ami pedig a 11-12 cm-t illeti, hát... nem lehet, hogy azért találták ki, mert a pasik farka sokszor csak ekkora, és "mégis hogy nézne ki", hogy a csaj azért többet bírna ;) ? hmmm?

nekem az ilyen aprócskák nem okoznak nagy örömöt... a 17-18-19 a kedvencem, de 22 centi is bemegy, 25-nél már nagyon fáj, eddig az volt a max.

Én 171-173 cm magas vagyok. Remélem tudtam segíteni :)

2016. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Anzel Mus válasza:

:D Nem, nem azert talaltak ki. Hanem mert ilyen hosszu a huvely. Utana mar a mehben vagyunk, extrem hossz eseten a gyomorszajnal. Es mivel ott mar nemigen dirzsoli a makkot semmi, nem tolom tovig a magam 16-17 centijet. Raadasul statisztikailag a magyar sracok a maguk 15-os atlagaval vilagszinten is szep helyen vannak.


Ha valakinek 2-3 centis a pocse, az megszivta, de meg igy is van eselye nore. 10 centivel a fentebb emlitettek miatt lehet mar oromet okozni. Afelett pedig csak valami extrem hiba nehezitheti az egyuttletet. Az intimitas sokkal fontosabb dolog. Persze mindenki vedekezik, meg jon a fekete sracokkal, pedig ha valaki utananezne a statisztikanak, vagy olvasta volna Rodman konyvet... na mindegy, ez is termeszetes szelekcio, buta lanyokat ezzel elkerulom. :))


A huvely alapvetoen annyira rugalmas, mint a penisz. Mindkettobol van kis, kozepes, nagy. Ez alapjan meg lehet talalni az optimalist, vagy elvezhetobbet, ha ugy tetszik. De igazabol az izgalmon mulik minden. Es a nemi szervek hasznaloin.

2016. júl. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bummer ***** válasza:

Nincs összefüggés, alkat, genetika függő, van e süllyedése, kellően "felkészült" a befogadásodra, stb.

Voltam 150 centis csajjal aki végig bírta, de olyan 180assal is akinél csak agyon ritkán ment.

Egy szintnél beljebb amúgyis a méhszájba érsz, ott már az is számít mennyire érzékeny az az erogénzónája.

Alapvetően amúgyis a vastagsággal bírkózik meg nehezen sok nő, de szintén nem alkat függő.

33/F

2016. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!