Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy van a nőknél a spriccelős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van a nőknél a spriccelős orgazmus?

Figyelt kérdés
Szóval ez a cucc..az ejakuláció ez a hüvelyből jön vagy onnan mint a pisi? Minden nő képes? A csiklót vagy a hüvelyt kell izgatni?

2015. aug. 21. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyet még élőben én sem láttam :P 23F
2015. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
állitólag a g-pont orgazmustól van,
2015. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és csak a nők nagyon kis hányada képes rá
2015. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán ha minden 20-adik nő képes rá. Leginkább g-pont izgatás esetén.
2015. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
en nemreg jottem ra hogy nekem megy. a huvelybol jon ki viz allagu es feher(az enyem legalabbis) en csak ugy tudom elerni hogy a dildommal izgatom a huvelyem.
2015. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egyetlen ilyen nőm pár hónapig. Ő nem spriccelt, hanem "árasztott" és cserélhettem le a szakítás után a matracot, mert félő volt, hogy megpenészedik.

A dolog tetszett... kb. az első fél órában, de utána már nem annyira. Ő minden pózban tudta produkálni és még análnál is, ami talán nem tűnik logikusnak.


Én úgy tudom, hogy nagyrészt az inkább pisi és tényleg kevés nő képes rá, de ne is várd el, sőt, ne is akard. Eléggé problémássá teszi a spontán együttléteket, vagyis vigyázni kéne, hogy ő ne élvezzen el, ami azért nem egy jó dolog.

Bőven legyen elég a "hápogós-punci" csiklóorgazmus és utána egy kis bújás, simogatás. Ezzel is bőven imádni fog a nő.

2015. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok xD de köszönöm a válaszokat
2015. aug. 21. 20:25
 8/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Érdekes, állítólag kis hányaduk képes, de eddig akivel "dolgom" volt, mind tudott.
2015. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek sokszor van ilyen orgazmusa.


Most k.rvára büszke vagyok magamra xDD

2016. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!