Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz ez a kijelentés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez a kijelentés?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogyha egy olyan emberrel fekszünk le, akit tényleg szeretünk, szerelmesek vagyunk belé, akkor sikerül hamarabb elérnünk az orgazmust. Ha pedig csak egy "alkalmival", akkor kisebb az esélye ennek.

Tapasztalatok esetleg, amivel alá tudjátok támasztani ezt?



2015. aug. 21. 12:58
 1/6 anonim válasza:
ez nem feltétlen igaz
2015. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem igaz.
2015. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2015. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy igaz.


Alkalmi partnerrel soha nem feküdnék le, tehát kizárt, hogy orgazmusom legyen. Ahhoz, hogy szeretkezzek valakivel, előbb meg kell ismernem és meg kell szeretnem, hogy bizalmam legyen hozzá. Ön-kielégíteni pedig egyedül is tudok, megfelelően gyorsan, ha szükséges lenne.

2015. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem igaz. Nekem az életem szerelmével sosem jött össze, csak orálnál. Azt hittem, azon nők táborát erősítem akiknek nincs orgazmusa aktus közben. Idő közben elváltunk (még mindig őt szeretem) és lett egy barátság extrákkal kapcsolatom.Na, most megtudtam, hogy nincs velem baj. :-)))))
2015. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok nőnél így van ez, de általánosítani hiba lenne. A pasiknál meg nem annyira a ráfordított időt, mint inkább az orgazmus minőségét befolyásolja az érzelmi háttér.
2015. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!