Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megnéznétek, hogy a szüleit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megnéznétek, hogy a szüleitek hogy szexelnek? F

Figyelt kérdés
Lehet beteg vagyok és sokan most lehordanak majd mindennek, de engem nagyon izgat ez. Úgy megnézném, hogy csinálják.
2015. aug. 21. 00:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Akkor nézzed. Elég beteg dolog valóban de te lássad. Én speciel rohadtul nem vagyok kíváncsi sem a szüleim sem mások szexuális életére.
2015. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
oh mah gawd
2015. aug. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De most nem anyum izgat vagy apum, csak maga az ahogy csinálják, kíváncsi vagyok ennyi.
2015. aug. 21. 00:36
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Akkor kérd meg hogy mutassák be.
2015. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
engem is izgatott ez a dolog mindig! szoval megnézném
2015. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Én is hasonló cipőben járok, egyszer erőt vettem magamon és meg is néztem :D
2015. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én azt is megnézném ahogy engem összehoztak. :D Nem tudom miért, de ilyen hülye gondolataim vannak.
2015. aug. 21. 00:47
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
látom összegyűlt itt a kérdés alatt egy kisbusznyi defektes, irány a gumiszoba
2015. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Scav ***** válasza:
95%

Ezt most elképzeltem, milyen lenne: Nézed, közben popcorn a kézbe és nagy bekiabálások: "Lökjed neki fater! Nincs még teljesen bent, látom ám, hogy van ott fél centi! Tövig vazze, én is így sikerültem! Húzzad-toljad! Csak ennyi? Anya még be se nedvesedett! Száraz, mint a szám egy másnapos reggelen! Köpj oda neki! NA! KÖPJ MÁR ODA! Ez az... Most told neki. Mondom, hogy tövig! Gyorsabban! Gyerünk már, még nem vagy nyugdíjas! Az még 10 év... Ez az. MI AZ HOGY BECSÍPŐDÖTT? Kifogás az van, mi? Na jól van, szálljál le anyáról én meg hozok inni, mert te is kitikkadtál, látom. Egész életedben nem dolgoztál ennyit, mi? Most hogy van felügyelet, be voltál szarva... Na megyek aludni, holnap felelünk és még nem tanultam semmit. F_szom a 4. osztályba..."

:D

2015. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
#9 :DDDDDD
2015. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!