Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem megyek el a nyalástól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megyek el a nyalástól?

Figyelt kérdés
Mikor magamnak ingerlem a csiklóm, akkor mindig el tudok menni, nem ujjazom magam, csak a csiklómat izgatom, de ha nyalnak, akkor kicsit kevésnak érzem az ingert. jó érzés, de nem elég. akkor inkább ne masztizzak, mert hozzászokom az érzéshez? vagy mit csináljak?
2015. aug. 18. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Van hogy a szopástól én sem , ilyenkor jön a dugás kutya pózban ..
2015. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a masztihoz hozzá lehet szokni és onnantól sokkal, de sokkal nehezebb úgy elmenni, hogy pl nyalnak. Sajnos én is ilyen voltam, csak csiklót izgatva masztiztam évekig és utána nagyon nehéz volt elmennem nyalástól vagy akár rendes szextől. Hanyagolni kell a dolgot és rávezetni a partnert, hogyan jó neked, anélkül nem nagyon fog menni.
2015. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak csiklót izgatva masztiztam világ életemben, de a nyalástól perceken belül el tudok menni. Ha kevésnek érzed az ingert, akkor szólj a barátodnak, hogy erősebben csinálja.
2015. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg a barátod hogy a csikólig menjen fel a nyelvével, és picit erősebben nyomja a nyelvét.
2015. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet kombinálni is a dolgot, merni kell extrémnek lenni. Én gyakran lejjebb is csúsztatom a nyelvem, és a punciba is bedugom - és ez nagyon szokott tetszeni a partnernak.
2015. aug. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!