Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van olyan nap amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van olyan nap amikor csak a faszra és a szexre bírtok gondolni és nem bírjátok kiverni a fejetekből?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik ez a nap?
2015. aug. 18. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, persze. Úgy zajlik, hogy állandóan a szexre gondolok, esetleg egy bizonyos személlyel, és kb. egész nap bizsergek odalent...
2015. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem tegnap volt de fiú vagyok és lányra vágytam :D
2015. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen nap..

Akkor alig várom hogy találkozzak a párommal! Egész nap írjálok neki minden féle zsivány ,mocskos, erotikus üzeneteket! Jól felhergelem, este pedig alig várom hogy játszunk egymással!

Általában így szokott lenni!

2015. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A tegnapi este és a mai reggel kitesz egy napot. :D

És olyan szinten kikészültem, hogy aludni se tudtam. Reggel pedig enyhén voltam csak ingerült, amikor anyukám nem akart elhúzni dolgozni és így békén ahgyni engem jó pár órára. :D

2015. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, mostanában elég sokszor, igaz, ha mással kezdek foglalkozni arra az időre nem gondolok rá, de amint lesz szabad percem ismét előjön és, ha tehetem megoldom, ha nagyon fáradt vagyok estére, akkor meg bealszom és így tolódik. Persze ilyenkor frusztrált leszek.
2015. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,mostanaban minden napom ilyen... pl.ma is folyamatosan bizsergek,fantazialok. Mar megszoktam.
2015. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 ismerős érzés 22/f
2015. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!