Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit tegyek, ha többség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tegyek, ha többségétek túlságosan perverznek ítéli meg a szexuális vágyaimat?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék boldog kiegyensúlyozott kapcsolatot,de ha vágyaimat el kell titkolnom ,akkor az nem lehet boldog:(

2015. aug. 18. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szeretem a perverz lányokat :P

Mennyire vagy perverz? Írj privit ha gondolod.

2015. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mégis mik a szexuális vágyaid?
2015. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
FIÚ vagyok.
2015. aug. 18. 13:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Én házas vagyok és nekem is eléggé perverzek a vágyaim. Szerencsére párom nagyon nyitott és kipróbál ő is szívesen minden újat, de a lényeg, hogy időt kell adni a megbarátkozásra és lassan kell bevezetni ezekbe.

Pl 3-4 évvel ezelőtt hallani sem akart volna olyan dolgokról amiket manapság már minden nap csinálunk, mert zárt volt, neki új volt, sosem fantáziált ilyenekről, de azért mégiscsak szex ezért ha tetszik akkor nagyon hamar rá tud az ember érezni az ízére.


Milyen vágyaid vannak csak kíváncsiságból!

2015. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

én általában szeretem az ilyen fiúkat :)

hány éves vagy?

2015. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miben áll a perverzitásod?

18L

2015. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem kell a "többséggel" szexelni, keress hozzád hasonló perverz lányt. Itt gyk-n találsz eleget, aki nem prűd, frigid fapin@. Sok a vagány, bevállalós álom"nő", aki élvezi az anált, mélytorkot, meg szereti ha fojtogatják, és az arcára élveznek. Szerintem le is köpdösheted őket, egy idő után már ők fogják kérni, hogy csulázz az arcukra meg a szájukba, aztán ha ez már alap, később jöhet a pisi-kaki szex. Hmmm... fincsi.

Az análos kérdéseknél érdemes kezdeni, a kis 17-18 éves fröcsögő "frigid fapin@ vagy, és ne csodálkozzál, ha megcsal a pasid, bezzeg én"-hozzászólóknak kezdj el priviket írogatni. Sok sikert!

2015. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem nagy ügy, csak keress tovább... Senki nem kéri, hogy mellette legyél boldogtalan... Majd találsz olyat is, aki ennek megfelel!
2015. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Olyan lány nincs aki szereti a kakiszexet :/ Pedig jól jönne.
2015. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ mennyire odaadó a lány a kapcsolatban. Én egyből engedtem barátom perverz vágyainak, anál, lábbal kényeztetés, hónalj, stb.
2015. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!