Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyanok, akiknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek a szulei tulsagosan beleszolnak, vagy bekavarnak a szexualis eletebe? Miben nyilvanul ez meg?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az számít, ha olyan nevelést kaptam, melynek eredményeként a mai napig a béka segge alatt van az önbizalmam és ezért nincs szexuális életem, se barátnőm?
2015. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 orton ***** válasza:
van ám olyan anyuka aki teljesen letöri a szarvad, főleg ha egyedül nevel, akkor nőktől félni fogsz egy jó darabig. de semmit se lehetetlen leküzdeni. meg kell mutatni muternak hogy már férfi vagy pl és nem élheti ki rajtad minden hisztijét ok nélkül
2015. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 orton ***** válasza:

bocs hogy ilyen kegyetlenül hangzik, de így van. nem kell agyonverni anyukád vagy ilyenek, de ha beleköt valamibe hogy mit veszel fel, hova mész, miért ilyen a hajad vérig sértve akkor kezeld úgy mint egy hisztis nőt és szard le vagy poénkodd el, mintha egy 5 éves kislány hisztizne pl.


mááár ha ez a helyzet. faterről nem tudok nyilatkozni, mert engem anyám nevelt

2015. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos,a szexuális életembe csak azért nem szólnak bele,mert nem tudják,hogy van...de ha tudnák,biztos nem hagynák szó nélkül.Egyébként régen én is hasonló problémákkal küzdöttem,mint az első,de ez mára megváltozott.Ennek ellenére nem akarok beszámolni nekik semmiről. :) 18/L
2015. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt el tudnatok meselni hogy hogyan alakult ez ki, milyen neveles hatasara, Mik voltak ezek a negativ dolgok? Csak mert olyan nehezen kepzelem el ezeket. Lehet privi is ha nem szeretned publikusan
2015. aug. 11. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!