Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez most mit jelenthetett? Jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelenthetett? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltünk barátommal( 7 hónapja vagyunk együtt) ő kezdeményezett egyértelműen, először az asztalomon csináltuk (itt most először) aztán az ágyban mert az asztalnál én nem mentem el. Az ágyban már igen. Végig nagyon törődött velem, hogy nekem jó legyen, mondta is hogy most én döntsek, legyen az, az a póz ami nekem most jó. Aztán a végén a számban ment el. Egyértelműen úgy jött le hogy végig élvezte aztán utána hogy elélvezett egy percig kb nem szólalt meg és amikor megkérdeztem miért azt mondta hogy "csak úgy elgondolkozott úgy mindenen" Volt már máskor is hogy egy két percig nem szólalt meg akkor azt mondta hogy csak annyira intenzív volt meg annyira jót érzett. De most ezt a mondatát nem értettem.
2015. aug. 17. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
én se értek sokmindent, mégse vagyok hülye :D
2015. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nincs mindenkinek krónikus szófosása.


Ha te 2 percre se tudsz megállni a lepénylesővel szex után, veled van a baj, a barátod pedig normális.

2015. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Le petit mort. Nem véletlen nevezik "a kis halál"nak az orgazmust a franciák :) Pasiknál ez egy nagy adag endorfin és egyéb hormonlöket, ami alaposan ki tudja nullázni az agyat, ilyenkor nem ritka hogy teljesen kiesnek a világból (én pl. ájultam már el erősebb orgazmusnál. Nem jó érzés arra ébredni hogy a csaj ijedten térdel felettem...)
2015. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kezdek el rögtön fecsegni...csak kedvesen megkérdeztem hogy "na mi az?" :)
2015. aug. 17. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!