Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves vagyok, szűz és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, szűz és eléggé szégyenlős a lányoknál. A méretem 16 cm hossz,13 cm kerület, széltében 5 cm. Szerintetek elég lenne ez lányok?

Figyelt kérdés

Volt 2 barátnőm már, de annyira szégyenlősek voltak ők is és én is, kb soha nem beszéltünk szexről. hogy nem látták a rudimat.


Az összes barátomnak 18 felett van, és egy lány ismerősöm aki eléggé szexfüggő azt mondta 18 alatt még nem látott péniszt. Ez eléggé beparáztatott most.


Hosszra átlag, de kerületre 13 cm és 5 cm szélesség elégé lehet ügyesen használva? Azért szerencsére nem egy vézna virsli.


A szégyenlősségem miatt nem vesztettem még el, és mert inkább várnék és szerelemből szeretném. Van most is egy lány akit pár hete a neten ismertem meg, de annyira különbözünk hogy semmi kedvem ismerkedni vele. Egy agyatlan ribinek tűnik.



2015. aug. 17. 10:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Nekem így jött ki: 14:3.14=4.458

Ha 13-al számolunk akkor 13:3.14=4.14

Azért ez sem vészesen kicsi, szóval ne aggódj.

2015. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem átmérőt mértem, hanem szélességet. Ellipszis alakú az Ezredes :D


de ezek a számok nem kvantitatívak igazából. Egyetlen egy fontos tényező volna a töltési térfogat.

Gépésznek tanulok, lehet indítok is egy projectet Kickstarteren: CubicDick.

Egy műpunci jellegű géles cucc, ami leméri a pénisz töltési térfogatát, majd wifin keresztül feltölti a pontos térfogatot és egyből posztolja Facebookra vagy Tinderre.

A Solid Edge 3D modell file-t meg elküldheted a netes partnerednek, aki 3D nyomtatóval ki tudja printelni a dákódat. Nincs meglepetés, nincs mérethazugság, élesben ki tudja próbálni a randi előtt :D


(Irónia, remélem érződik)

2015. aug. 17. 11:24
 13/19 A kérdező kommentje:

Amúgy meg szerintem a görbület is számít... nekem van egy bal banán kitérés benne, nem nyíl egyenes.


Lányok ez számít szerintetek? A logika azt diktálja, hogy nagyobb menetet vág ha görbül.

2015. aug. 17. 11:25
 14/19 anonim ***** válasza:

20 éves vagy

180 cm magas

16 cm hosszú

13 cm kerület

5 cm széles


Én


28 éves

170 cm magas

14 cm hosszú

12 cm kerület

3,8 cm széles

2015. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ettől még lehet értékesebb ember vagy, mint a 190 centis 20 centis pöccsel megáldott véglény.


Utólagos genetikai modifikáció már most is lehetséges kisállatoknál, szóval kapsz egy vírus szurit a fütyibe, meg egy kis növekedési hormont és pár hét alatt nő tényleg pár centit. 10 éven belül realitás lesz. Világító szemeket már most is tudnál csináltatni :D

2015. aug. 17. 17:24
 16/19 A kérdező kommentje:
Mellesleg ha abból indulok ki, hogy 7 centi a hüvely érzékeny része, akkor a tiéd is jó, 12 cm kerület nem vészes. Lehet többre mész vele jobb technikával, mint egy 19 centis 11 cm kerületes, aki még ütögeti is a méhszájat.
2015. aug. 17. 17:25
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem kevés lenne.
2015. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

És mondjuk ha a randin elmondanám, hogy 16 hossz/13 kerület, szóba se állnál velem? Vagy utálkozva feküdnél miközben fűrészelnék rajtad, és néznéd a plafont? Vagy csak szánakozva röhögnél a barátnőiddel.


Tényleg mondjuk aki 19-20 centis fekete csokirúdakhoz van hozzászokva, az már nem tud betellni a kisebbel :(


Bár ennek némileg ellentmond egy szexben nagyon tapasztalt 27 körüli ismerős lány. Ő azt mondta hogy élete legjobb szexe azzal a barátjával volt, akinek 12 cm volt. Valamit tudhatott...

2015. aug. 20. 01:12
 19/19 anonim ***** válasza:
ne legyél szégyenlős, van aki bírja a vékony pasikat;D
2015. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!