Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éves vagyok, szűz és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, szűz és eléggé szégyenlős a lányoknál. A méretem 16 cm hossz,13 cm kerület, széltében 5 cm. Szerintetek elég lenne ez lányok?

Figyelt kérdés

Volt 2 barátnőm már, de annyira szégyenlősek voltak ők is és én is, kb soha nem beszéltünk szexről. hogy nem látták a rudimat.


Az összes barátomnak 18 felett van, és egy lány ismerősöm aki eléggé szexfüggő azt mondta 18 alatt még nem látott péniszt. Ez eléggé beparáztatott most.


Hosszra átlag, de kerületre 13 cm és 5 cm szélesség elégé lehet ügyesen használva? Azért szerencsére nem egy vézna virsli.


A szégyenlősségem miatt nem vesztettem még el, és mert inkább várnék és szerelemből szeretném. Van most is egy lány akit pár hete a neten ismertem meg, de annyira különbözünk hogy semmi kedvem ismerkedni vele. Egy agyatlan ribinek tűnik.



2015. aug. 17. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az 5 centi kifejezetten vastag. Jó lesz ez,ne parázz
2015. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos 18alatt csak passzív meleg lehetsz... Ez szabály.


Édes Istenem, hogy egyeseknek mennyi eszük van. Ne parazz, ha csak nem merted meg nekik saját kezűleg, akkor ne hidd el. Ha meg igaz is. Akkor se vagy kevesebb es ők nem többek nálad.

2015. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Engem biztosan nem a méreted zavarna hanem a tapasztalatlanságod, nem tudom elképzelni hogy aki tudja hogy szűz vagy és nekiáll veled szexelni, azért hagyná abba mert kicsinek tartja. Lehetetlen. Szóval ha találsz egy csajt, akkor hajrá, bátran, ilyeneken ne rágódj.
2015. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Jó persze elismerem hülye kérdés... de újabban sokat olvastam itt is panaszkodó lányokat, hogy "nem tölti ki eléggé".


Technikai dolgok ezek, dehát van némi alapja azért.


Amúgy van tippetek, hogy a meztelenségtől való félelmet hogyan lehet legyőzni? Tényleg állati szégyellős vagyok. 65 kg/180 cm, de eléggé vékonyka a magasságomhoz képest.

Előző barátnőm előtt is egyszerűen félmeztelenségig jutottam, őt is levetkőztettem félig bugyiig...de tovább nem engedte. Azt kérdezte hülye fejjel, hogy "de minek lenne az jó?"


(Majdnem mondtam, hogy kettőt találhatsz :D) az a baj egyszerűen qrvára nincs önbizalmam a nőkhöz... de igyekszem na, próbálom összeszedni magam picsogás helyett és tököt növeszteni.

2015. aug. 17. 10:22
 5/19 A kérdező kommentje:

A másik hülyeség, hogy mindkét barátnőmmel az volt a probléma, hogy 18-19 éves szűz volt mindkettő.

Nem tudom hogyan gondolták ezt az egészet, de SEMMI utalás sem volt rá, hogy akár megnéznék a farkamat, Vagy legalább gatyán keresztül egy kis masszír.

Egyből a szüzességük elvételéről beszéltek...de semmi petting, SEMMI...egyszer próbáltam bugyin keresztül egy kicsit kézimunkázni de azonnal elhajtotta a kezemet, hogy "Neee"...


komolyan nem értem, ilyen helyzeteket hogyan kell kezelni. Kezébe kell adni a farkamat, hogy nesze dolgozzál?

2015. aug. 17. 10:25
 6/19 anonim ***** válasza:

A méreted megfelelő. Ha belsőleg is rendben vagy még jobb.

18/l

2015. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Az összes barátomnak 18 felett van, és egy lány ismerősöm aki eléggé szexfüggő azt mondta 18 alatt még nem látott péniszt."


lol, és te ezt mind beszoptad? Hazudj te is!:)

2015. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Én miért nem találok ilyen srácot, szégyenlős, magas, és méretben oké, hm? Nem jó barátnőket fogtál ki.
2015. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

amikor kezdem azt hinni, hogy a pasik mekkora szemetek. rájövök mindig hogy mennyi lány is tud gyökér lenni...

Persze lehet fiatalon más a helyzet (bár én sosem gondolkodtam így), de egy egészséges, normális párkapcsolathoz nem a másik farok mérete a lényeg. A szex is tanulás, összeszokás kérdése és ha két ember szereti egymást akkor teljesen mindegy hogy a lánynak lóg e a melle, vagy a fiúnak mekkora a farka, milyen izmai vannak vagy éppen nincsenek.

Ne az újságban látottak alapján ítéljétek már meg a saját testeteket!

Test a lélek temploma.

2015. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha 13 cm a kerülete, akkor nem 5 cm vastag, valamit rosszul számoltál. Most nincsen kedvem számolgatni talán majd később, de nekem 14 cm a kerülete, vagyis 4.5 cm vastag.
2015. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!