Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőktől kérdezem akik használna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem akik használnak síkosítót sex közben vibrátorhoz vagy mert nemmegfelelő a nedvesedés hogy van e volt e valami mellékhatása?

Figyelt kérdés

Azaz volt e kiütés allergia vagy bármi gond síkosítótól

mert a feleségem kételyekkel áll hozzá és szeretnénk előbb kérdezősködni róla

És a férfiaktól a síkosítótól volt van e valami gond a sex közben pl:nagyon síkos és már annyira nedves hogy nem jó a sex olvastam olyan hozzászólást régebben hogy "mintha vízbe dugna az ember és nem érez szinte semmit már" vagy esetleg vibrátor használat után ha kinyalnád a barátnődet és a szádba kerül akkor ????bármi ami ezzel kapcsolatos tapasztalat szívesen venném ha leírnátok!



2015. aug. 16. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
a szilikonos jobb mint a vizes sikositó ,alergia ritka , és ha a fél tubust nem nyomod bele az asszonykádba akkor nem fog tocsogni:)
2015. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vibrátorom nincs, szexhez néha használunk síkosítót. Nálunk azért fontos, mert nagyon szűk vagyok, ezért megkönnyíti a behatolást, illetve akkor szoktunk még síkosítózni, ha gumival szexelünk, vagy prosztatamasszázshoz használom a páromon.

Allergiát, mellékhatást nem tapasztaltam, nekem az egyedüli bajom a síkosítóval az, hogy nem szeretem az ízét, olyan mesterséges, "gumiíze" van, ezért utána nem olyan szívesen veszem a számba a párom péniszét.

De ezen kívül más bajom nincs vele.

2015. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a válaszokat ki próbáltuk és jó volt nagyon kevés kellett és sokkal jobb volt a feleségemnek mint síkosító nélkül mert úgy is ki próbáltuk de végül csak rávette magát bár én régen mondom neki hogy nem lesz gond vele

Utána sem volt gond a vibrátor után még ki nyaltam bár furcsa volt mert tényleg síkos volt és van egy íze de alapvetően nem volt gond és a vibrátorhoz nagyon jó volt élvezte a feleségem

És a sex is jó volt nem igaz hogy nem olyan jó mert nagyon vizes érzés stb nagyon jó volt

2015. aug. 20. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!