Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vonzók be egy nőt sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzók be egy nőt sem szinte, ennek mi lehet az oka 20+F?

Figyelt kérdés
Ennyire különc volnák? Sokszor szinte kerülnek a nök pedig tiszta vagyok stb. Igaz semmi extra nincs rajtam külsöre. Teljesen átlag vagyok külsöre, de se jó se csunya, se átlag nő nem nézz rám. Ennyire ronda lennék? Lányok válaszát várom első sorban. Régen jobb volt helyzetem, de minden nő semmibe vesz. Ha valaki nem az anyám lehetne vagy én lehetnék az apja. Helyesìrásomért bocsi, nem figyeltem most rá.

2015. aug. 16. 03:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit kell érteni azon, hogy rád se néz, semmibe vesz?
2015. aug. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen vagy rám se nézz vagy kerül. Szó szerint, ahogy leìrtam.
2015. aug. 16. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez belülről fakad...de nem tudom,hogy hogy nézel ki,így nem tudom megítélni,hogy ronda vagy-e
2015. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem volna egy tippem miért.

talán mert átlagos vagy.

sokan mondják hogy átlagos fiú max ronda lányokat kaphat meg de a ronda lányok meg jóképűt is :/ ezt buktad haver

2015. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy csúnya vagy

csúnya és buta vagy

csúnya, buta és igénytelen.


Ezek közül lehet tenni a csúnyaság és a butaság ellen is, de a legfontosabb az hogy törödj magaddal. Legyél magadra igényes, hogy szívesen legyenek veled. figyelj a higiéniára az öltözködésre stb. HA esetleg ez lenne a probléma, akkor sok infot találhatsz erről a neten.


Ha meg nem, akkor szerintem barátkozz emberekkel menj társaságba...

2015. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2: De hát ez nem jelent semmit.

Én se nézek rá a férfiak tömegére, miért tenném?

akivel beszédem van (pl. bérletpénztáros, antikvárius), arra nézek.

2015. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Küldj nekem képet privátba leírom hogy én mit látok.

De szerintem az lehet a baj hogy túl egyszerű vagy és nincs rád írva hogy te csajoznál.

Nincs az a cserfes mosoly.

2015. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!