Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális ha én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha én folyton adok de cserébe szinte semmi?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt.Eleinte nagyon jó volt a szex,bár ma se panaszkodhatok azért.Kezdetekben sokszor is voltunk együtt és ő is kényeztetett engem,kézzel és szájjal is.Én is őt,nagyon sokszor volt,és még a mai napig is van hogy nem előjáték gyanánt,csak úgy kielégítem szájjal.Volt rá példa hogy napi többször is megtörtént.Viszont ő 10-ből 1 alkalommal nyal ki engem,én pedig 10-ből 1 alkalommal nem használom a szám,és máris szóvá teszi.Nekem ez nagyon rosszul esik.Amikor megjegyzem neki ezt,viccesen próbálom azért,megsértődik,hogy pedig szokott és ez nincs így.De így van sajnos!Csak a kezét használja,az pedig elég durva úgyhogy még be se vagyok indulva és máris dugja be az ujját.


Nem vagyok büdös,se szőrös,gyakran fürdöm,ilyenekkel nincs gond.

Itt olvasva sokszor csodálkozom hogy egyes pasik mennyire szeretik és van olyan amikor csak úgy kinyalják a barátnőjüket.Én még ilyet sose "kaptam".Ha oda is tér kb. 5 percig van ott,aztán durr bele.


Igazságtalannak érzem ezt.:(

Mindenképp beszélni szeretnék erről a párommal,de már nekem is rossz mert tudom hogy megint megsértődik,és nem olyan mintha ő is akarná.Pedig ÁLLÍTÁSA SZERINT szeret nyalni...


21/L


2015. júl. 20. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor hazudik... aki szeret az csinálja minden alkalommal nem 10-ből 1x. Valószínűleg ez változni sem fog, a leírásod alapján tesz arra neked mi a jó, szóval megszoksz vagy megszöksz. 25/F
2015. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:

Ha neked ilyen jellemed lenne alapból....akkor normális lenne. DE mivel te itt elégedetlenkedsz, nyilván kapni is szeretnél. Valóban a pároddal kellene ezt megbeszélned, meg visszábbvenni a kényeztetéséből, de úgy, h pl mondod neki, h bizony itt addig nem lesz kufirc, míg a csúcsra nem juttattál a nyelveddel....50X.

Szóval hajrá, ha ezen kivül minden rendben van, nem lehet nagy gond.

Ha minden kötél szakad, én valóban szeretek nyalni.

25/F

2015. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy viccesen próbálod. Csak határozottan mondd a szemébe, azzal többre mész.
2015. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos vannak pasik akik nem szeretnek nyalni. Bár én még ilyennel nem találkoztam. El sem tudnám képzelni hogy nem nyalom ki a párom.

De úgy látom nem csak a nyalással van a problémája, hanem alapvető hiányosságai is vannak a szexualitás terén. Én biztos nem lennék együtt olyan valakivel, aki így viselkedik velem az ágyban!

2015. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy mit szeretnél. Ha valami kellemetlen, állítsd le. Engem nem lehetne úgy megujjazni, hogy rosszul esik!

Ugyanakkor nálunk is én adok több orális szexet, már csak azért is, mert én egy aktus alatt többször is elélvezek, a párom meg csak egyszer (esetleg kétszer), és szeretném "kárpótolni"... ÉN akarom, nem ő kéri. Mondjuk orálisan is kényeztet, kérés nélkül is.

2015. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!