Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti örülnétek egy ilyen meglepe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek egy ilyen meglepetésnek? Részletek lent

Figyelt kérdés

A párommal most leszünk 4éve együtt, és arra gondoltam, hogy kedveskednék neki egy édes hármassal. Ez egyértelmű, hogy tetszene neki mivel volt már róla szó.. Viszont én idegen nőt nem szeretnék harmadik félnek, és arra gondoltam, hogy mi lenne ha a húgom lenne a harmadik fél?

Szerintetek felejtsem el az ötletet vagy van esély rá, hogy megvalósítsuk? Én 24 vagyok, a húgom 20 a párom pedig 25


2015. aug. 15. 22:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pedig szólnod kellene neki előre, mert lehet furán nézne, ha a pasid álló farokkal vetné rá magát, miközben te a háttérből biztatod őt.
2015. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
természetesen, mivel meglepetés a páromnak ezért a húgom előbb tudna a dologról
2015. aug. 15. 23:22
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

szerintem ez nagyon nincs rendben

bár gondolom valahol borsodban laktok és a manusod egyben az unokatesótok is

nálatok biztos más az értékrend úgyhogy hajrá, legalább ha ezentúl nem talál otthon a párod még mindig kaphat szexet, neked is jobb lesz mire hazaérsz fáradtan nem kell vele foglalkoznod mert a húgod már lerendezte

2015. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, a páromnak pedig történetesen van egy húga, aki durván három évvel fiatalabb nála, és nem is néz ki rosszul. Ettől függetlenül nem nagyon fordult meg a fejemben, és azon is eléggé meglepődnék, ha ők hozakodnának ilyennel elő. :D Viszont az is igaz, hogy ha tényleg komolyan gondolnák mindketten, akkor nem utasítanám el szerintem. ;)
2015. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez egy nagyon jó meglepetés lenne mindkettőjüknek, csak ne sejtsenek semmit, hidd el élvezni fogják.
2015. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szétb_sználak mindkettőtöket :D
2015. aug. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
vérfertőzés
2015. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!