Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez összefügg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez összefügg?

Figyelt kérdés
Eddig nem probáltam ilyet ,de nemrég megismerkedtem egy nállam idősebb sráccal aki már tapasztaltabb is mint én .... A lényeg h amikor csokoloztunk erősebben megfogta a tarkóm volt h a nyakam is megszoritotta kicsit ,csok közben erősen megharapott és ez nekem bejött .....lehet h akkor a szexben is élvezném az ilyen enyhébb szado mazo ,domináns engedelnes dolgokat?

2015. aug. 15. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki mindenképp. Feltehetően igen!
2015. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nő akkor érzi, magát jól egy férfi mellet, ha az domináns. Ha ezt meg a normál életben nem is ismerik be, de egy olyan intim viszonyban mint a szex, a női-férfi polaritas nélkül nem működne, vagy legalább is nem olyan jól. Eddig meg nem volt olyan nővel dolgom aki pl. Szex közben nem indult volna be ha egy picit erőszakosabb bántam volna vele, érts fenekcsapkodas, haj húzás. Szóval én azt gondolom a legtöbb nő egy picit sub, a legtöbb férfi egy picit dom.
2015. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. aug. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!