Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay értékelés összefügg a...

Ebay értékelés összefügg a kártérítéssel?

Figyelt kérdés
Ebay-en vásároltam egy terméket, de nem felelt meg a leírásnak és a méretnek, így kártérítést kértem 50%-ot az eladótól, de nagyon nem akartunk megegyezni. Most azt írta, hogy lennék szíves először pozitív értékelést adni, ők csak utána tudnak utalást indítani? Ez így működik, mert ebben nem vagyok egészen biztos?
2015. aug. 4. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem így működik. Írd meg neki hogy nem adsz pozitívot csak akkor ha megkapod a pénzt.
2015. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést. Nem volt még sok ilyen problémám, 1-2 alkalom talán, de akkor azt hiszem mindig megvártam míg megjelenik a pénz a számlámon, és csak utána értékeltem.

1 hete könyörgök a pénzemért, most nyitottam egy aktát az ügynek.

2015. aug. 5. 08:38
 3/3 A kérdező kommentje:
És abban esetleg tudsz segíteni, rossz aktát nyitottam. Azt választottam hogy visszaküldöm a ruhát, nem pedig refundot kértem. Tudom ezt módosítani?
2015. aug. 6. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!