Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozzam fel a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel a barátom előtt, hogy szeretném, ha megdugná a popsimat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez fura kérdés, de azért nem tudom, mert az exemmel már kipróbáltuk 2-3x, és nagyon élveztem, de ezt meg ha így elmondom a pasimnak, biztos meglesz a véleménye, vagy ribinek tart majd...:(
2015. aug. 15. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki nyíltan és őszintén, hogy mit akarsz, ennyi. Ezen nincs mit megcsavarni és szépíteni.

És honnan tudod, hogy hogy reagálna? Te ő vagy? Nem, ő egy más személyiség! Szóval no para! :)

2015. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy lehet jó szexuális kapcsolat köztetek ha nyíltan tudtok a vágyaitokról beszélni. Egyébként meg nem hinném hogy attól tartana könnyűvérűnek hogy kedveled az ilyesmit. Lehet ő sincs ellene csak ez nem olyan hétköznapi és megszokott dolog lehet azt hiszi hogy te furcsálnád érte. Szerintem nyugodtan ülj le vele beszélni erről hogy mit gondol róla vagy más egyébről ha nem kezdeményezel sosem fogod meg tudni mit is gondolhat ezzel kapcsolatban.
2015. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már pedig mond meg neki, h ezt kívánod.
2015. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne említsd az exedet, csak azt, hogy szeretnéd oda is.
2015. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!