Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszem neki, vagy csak megdugna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy csak megdugna?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom (32), állítólag nagyon szeret a közelemben lenni. Mindig ölelés és puszi, ha találkozunk. Gyakran bejár hozzám munkába, vagy eljön értem, ha végeztem.

Meg sokszor simogatja a hajam, meg akarja fogni a kezem meg ilyenek.

Egyszer majdnem lefeküdtünk (nem jutottunk végül csókig se), csak aztán rájöttünk, hogy hülyék vagyunk. Kapcsolatban van jó ideje, mondta, hogy bonyolult a helyzet, és velem meg egyszerűen csak jó.

Néha kimegyünk sétálni, piknikezni, vagy csak bejön hozzám beszélgetni.

Mert hogy valami miatt nagyon kötődik hozzám. Nem szerelmesen, de hiányzom, ha nem vagyok vele.


Csak szexet akarhat?


21L


2015. júl. 7. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
miért hiszi minden nő azt hogy minden férfi szexet akar csak?
2015. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nők... Már semi sem jó? Megszeretett téged.
2015. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Tetszem neki, vagy csak megdugna?"


A kettő nem azonos? Szerintem a "tetszik" = "szexuálisan vonzó"!

2015. júl. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég öreg vagyok, (F) meg sok hasonló után csak azt tanácsolnám, hogy zárja le azt a bonyolult dolgot, ne bonyolítsátok tovább.

Minden nő szereti hallani, hogy vele "egyszerűen jó" - olyan spontánnak tűnik, és el is tereli a figyelmet arról, hogy akkor mégis hogyan, hova?

2015. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem dugnék meg olyant, aki nem tetszik!

Szerinted nála fordított a szitu?

2015. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!