Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők-Egy 30 eves nőt hogy es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők-Egy 30 eves nőt hogy es milyen mozdulatokkal tudnám felizgatni? Ha ruhaba vagyok.

Figyelt kérdés
Milyen normalis mozdulatokat csinaljak elotte,ami benedvesiti a punciját es felizgul rám ;) :)
2015. aug. 13. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Pl. kezek magastartásba, karhajlítás, karkörzés előre-hátra, hadonászás, mutogatás, tapsolás.
2015. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mozdulatok... xDDDDDDD B*szki milyen moz... HÁHÁHHÁHÁHÁHÁH xDDDDD ...dulatok... xDDDDDDD
2015. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Esőtánc

A rád eső tánc.

2015. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esőtánc. :"DDDDDD Végülis, attól is nedves lehet a végén. :D
2015. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Légyszi normális valaszokat csajok! Koszi :) ;)
2015. aug. 13. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:

19 vagyok, édesem. :D

Honnan tudjam, hogy mi kell egy 30 éves nőnek, mikor még azt se tudom, hogy nekem mi kéne? :)

2015. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt így itt ilyen formában kell feltenned, akkor esélyed sincs egy harmincas nőnél


egy harmincas férfi

2015. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Ugyan, csak kíváncsi volt, miket írunk, nincs ebben semmi. Mondjuk a "mozdulatok" az eléggé érdekes szó itt.
2015. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Állj enyhe terpeszben, mozgasd a csípőd előre-hátra, a kezeddel pedig masszírozd a mellkasod, nyelved körbe-körbe az ajkaidon, szemed félig lehúnyva. Garantált a siker.
2015. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oke,de ha társaságban vagyunk,akkor hogy es mit,milyen mozdulatokat,jeleket adjak a nő felé? :)
2015. aug. 14. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!