Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ejszakas kalandnal szamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ejszakas kalandnal szamit a meret csajok?

Figyelt kérdés
Kort is:)

2015. aug. 12. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kinezet szamit leginkabb. De nyilvan szamit a meret is vmennyit. Nekem mondjuk 15-20 kozott idealis
2015. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

előző


és ha vkinek 14 cm ?

2015. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jol nez ki es van tapasztalata johet
2015. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kinézete számít a mérete kevésbé fontos :) az sem fontos h csupasz legyen :)

19/L

2015. aug. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ott számít csak igazán. Mert ha CSAK szexre kell valaki, akkor aztán tényleg tökéletes legyen minden téren! Nézzen ki szuperül, legyen tökéletes farka, és úgy tudja használni, hogy ne lehessen rá semmi panasz! Ha nem jó, akkor egy alkalmi partnerrel miért lennék kíméletes? Hiszen nem akarok tőle igazán semmit, nem érdekelnek az érzései, csak használni akarom!


Komoly kapcsolatban sokkal, de sokkal toleránsabb vagyok.


1000 éve nem volt egyéjszakás kalandom, de a fentiek igazak voltak rám, és szerintem a nők többségére is. Úgyhogy egyéjszakásba csak olyan kezdjen, akinek nagyon fullon van az önbizalma, mert ott nincs kímélet! Ha nem vagy tökéletes, akkor az önértékelésed fogja bánni, de nagyon!

2015. aug. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak nehogy visszanyaljon a fagyi és a lány önértékelése bánja :D
2015. aug. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyéjszakázásban a lánynak elég, ha csak 1 darab hús, ha a nő jól néz ki a többi nem számít :D
2015. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
# 6: természetesen nőkre is igaz, hogy alacsony önértékeléssel ne vágjanak egyéjszakásba.
2015. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Külső a fontosabb egyértelmű,na de akkor már a belsőt is nézem - nem fogom odaadni magamat egy bunkónak. Szerintem a méret is számít,persze valamennyire ;) de hiába van valakinek 22 cmeres farka de lehet hogy rohadtul nem tudja használni,akkor inkább egy 16 cmeressel. ;) Na meg a szőrzet :D Hát nem is tudom. Ne legyen dzsungel,az azt tükrözné felém,hogy nincsen higéniája és az ókorban él. Szóval inkább csupasz :P
2015. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy éppen ott számít igazán. Mondjuk már én is nagyrészt kinőttem belőle, de ettől függetlenül így van. Ha egy pasi egyéjszakást szeretne, akkor nézzen ki jól, és a méret is legyen rendben. ;)


29/F

2015. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!