Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Buliból egy éjszakás kalandnál...

Buliból egy éjszakás kalandnál mi a helyzet az intim higiéniával?

Figyelt kérdés

Gondolom, amikor egy áttáncolt éjszaka után, ittasan hazamegy a nő a pasival, és egymásnak esnek, akkor nem a zuhanyzással foglalkoznak. Olyankor nem nagyon büdösek ott lent? Egy áttáncolt éjszaka után (pl. én ha buliban táncolok mindig leizzadok)

Én mindig lezuhanyzom, de minimum ott lent megmosakszom mielőtt a párommal ágyba bújok. Egyikünknek sem volt ilyen egy éjszakás kalandja, és valamelyik nap pont erről beszélgettünk, hogy ilyen esetben nem foglalkoznak ezzel az emberek? Vagy alkohol mellett mindegy, ha büdös, de legalább szex?

Volt már valakinek tapasztalata ilyenekkel?


2015. febr. 25. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
egy alapjaiban tiszta ember másképp büdös ilyenkor, mint egy elhanyagolt ... szóval szerintem elviselhető
2015. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam büdös lenni buli után sem. :D De meg szoktam fürdeni mindig, mielőtt lefekszem. (Akkor is, ha csak egyedül lefekszem aludni.) De egyébként is szeretek együttlét előtt megmosakodni odalent.

De ezzel nincs mindenki így.

Gondolom, egyéjszakásnál is ugyanez a helyzet. Aki nem szokott mosakodni, az akkor sem fog. Aki meg szokott, az fog akkor is.

2015. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%

Mit vársz egy ilyen egyéjszakás "embertől"?

Úgy kell nekik, megérdemlik egymást.

2015. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!