Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Probált már valaki szexkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probált már valaki szexkapcsolat kereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Probálta már valaki a megdugnad.com szexrandi.hu illetve hasonló oldalakat? Müködőképes? Mik a tapasztalatok? rosszlanyok és hasonlok nem érdekelnek... nemegyéjszakás fizetőset szeretnék hanem hosszutávú laza vagy szexkapcsolatot... előre is köszi az értelmes válaszokat:D ha valakinek beválltak irhatna tippeket privátban
2015. aug. 12. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőként az a tapasztalatom, hogy 99%-ban tele van ronda pasikkal, ezeknek is a nagy része 40 év feletti. Nekem nem jött be.
2015. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a kivanlak.hu-t,a szexbaratok.hu-t és a szexrandi.hu-t próbáltam.A szexrandin sikerült találnom egy alkalmit és egy hosszabb távút (barátság extrákkal),szóval én azt tartom a legjobbnak.Persze a többi se rossz,próbálkozz,hátha neked összejön. :) 18/L
2015. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azokat az oldalakat kell kerülni, ahol a kapcsolatfelvétel csak emelt díjas sms-ben lehetséges. Nagyon valószínű, hogy ott csak a pénzedre hajtanak.
2015. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a szexrandin nézelődtem, az tűnt a legkomolyabbnak, de azt vettem észre hogy a tagok 80%a honapokkal vagy évekkel ezelőtt lépett be utoljára és nemtudom így érdemes e :S
2015. aug. 12. 13:45
 5/7 A kérdező kommentje:
3as minden oldalon csak emelt dijas sms el írhatsz leveleket vagy veheted fel a kapcsolatot :S
2015. aug. 12. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból megnéztem én is ezt a szexrandit. Hát, sem képek nincsenek fent, és valóban a tagok többsége hónapokkal ezelőtt lépett be utoljára. Az üzenet küldést nem próbáltam, de akkor ha csak pénzért lehet, akkor ez is lehúzós oldal. Jobb esetben nem valami perverz moderátorra költöd a pénzed.
2015. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.


Igen a szexrandin fizetős az üzenetírás(kapcsolatfelvétel),de én lányként még soha egyetlen üzenetet sem írtam,mert mindig elhalmoztak...a válaszlevél meg ingyen van :P Azt hiszem,hogy a szexbarátok teljesen ingyenes,esetleg próbáljátok meg ott. Sok sikert! :)

2015. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!