Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ki az akinek ez a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ki az akinek ez a lány tetszik? (Kép lenn)

Figyelt kérdés

[link]


Én nagyon szeretem az ilyen kis husikat. :)



2015. aug. 10. 10:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy járnék vele de lehet, hogy az ágyban nagyon lelkes lenne és ebben az esetben szívesen szexelnék vele.
2015. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni? Szívesen jönnék össze ilyen csajszival tartós kapcsolat céljából, de lehetetlen velük ismerkedni :/
2015. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
uh, nagyon elkapnám
2015. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok,de én figyelek az öltözködésre. Utálom ha minden kilátszik,feszül a ruha.
2015. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Adom a 34est, én nekem is nagyon hasonló alkatom van, de nem hordok ilyen ruhákat. Alapvetően nem csúnya a csaj, és az összes "ha pasi lenne a csajok lehanynak" kommentnek annyit, hogy nekem nem az a lényeg hány kg egy pasi :) amíg megtudom olelgetni, és nem fárad ki egy kis séta után nem gond nekem. És még annyi hogy barátom, soha nem bánja egy percig sem ha az ölében vagyok, vagy rajta fekszem, esetleg felul vagyok :) én 170/120kg ő 180/88kg
2018. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!