Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ki az akinek ez a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ki az akinek ez a lány tetszik? (Kép lenn)

Figyelt kérdés

[link]


Én nagyon szeretem az ilyen kis husikat. :)



2015. aug. 10. 10:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
#13-as, te adtad az egyetlen nekem tetsző visszafogott választ.
2015. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 orton ***** válasza:

12


igen, pontosan úgy értettem ahogy írod hogy miért nem :D

2015. aug. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi gond, és az külön szimpatikus hogy nem szégyelli az alakját mint a legtöbb husis lány, bár a sok bunkó kommentet elnézve, ez se lepne meg..
2015. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Szóval azért ezt ne már, tényleg... Azzal semmi bajom, ha valakinek ez tetszik, és emberileg sincs semmi bajom, ha valaki ilyen kövér, de olyanokat azért ne írjunk már, hogy nincs vele semmi baj, mert az egész egyszerűen a valóság letagadása, hazugság. Ez a lány jelentősen túlsúlyos, amitől ő még érezheti jól magát, és tetszhet is sokaknak, de azért ne mondjuk már a gerendára, hogy fogpiszkáló.
2015. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen fényképet tennénk ki fiúról azt a lányok lehánynák.
2015. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is kövér...inkább csak rossz ruhákat vett fel.
2015. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Gordon70 ***** válasza:
70%
na itt szépen öszegyűlt az agyilag,érzemileg, emberileg az alja
2015. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Adom #24-est. Bár én sosem voltam ilyen kövér, de igen, voltam a mostani súlyomnál +30 kg-val több. És nem éreztem jól magam! Nem csak másoknak nem tetszettem, de magamnak sem. Ez itt nem egészséges, és a legtöbb embernek pont ezért nem is vonzó, ebben nincs semmi elítélendő. Nem kell bántani, de ajnározni sem a hozzá hasonló alkatokat. Segítségre van szükségük. (Lehet ez valakinek fétise, de az a maga testével szórakozzon, mert ez nem jó, támogatni való méret.) Megfelelő diétával és sporttal meg lehet szabadulni ettől a sok zsírtól. Igen, akkor is, ha betegség - bár legtöbbjüknél az elhízás UTÁN jelentkeznek problémák, tehát rossz kifogás. Nincs lehetetlen, csak gyenge jellem. Igaz, hogy a szépség belülről fakad, ezért nem is lényeges a bamba fej, az igénytelen öltözködés és a szembetűnően rossz méretű melltartó, de a kisugárzása maga az, ami unszimpatikussá teszi a szememben. Tök mindegy, hogy nőről vagy férfiről van szó (mondom ezt, mert láttam pár nőgyűlölő kommentet), az egészségtelenség az egészségtelenség. Nem kell ide smink, szép ruhák, se a "molett", "husi", "van rajta fognivaló" jelzők. Egy szó, mint száz: kihagyom. (Akkor is, ha ettől most én is a legaljába tartozom, ez van.)
2015. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejönne egy ilyen csaj...
2015. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Fúúj, hát hogy néz ez ki. Ocsmány.
2015. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!