Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell rendesen szopni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell rendesen szopni? Van belőle baj ha lenyelem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM ÉN ÍRTAM CSAK MÁSOLOM !!!


na hogy tényleg segítsen is valaki, nőként leírom, ahogy én látom:

kényszerből ne csináld, látszik rajtad, ha nem akarod, és csak muszáj az egész. amennyiben te is akarod, akkor élvezd, hisz a párod is élvezi :) csókolgasd végig a testét, simogasd előtte. a farkát se vedd egyből a szádba, inkább simítsd végig, csókolgasd, nyald meg a tövétől a hegyéig. ha már a szádban van, fontos, hogy ne fogazz, az elég kellemetlen lehet. ha nem tudod mélytorokra kapni, nyilván nem kell csinálni (az nem túl szexi, ha hörögsz és öklendezel közben) de lehet próbálkozni :) amire fontos ügyelni az az, hogy ne egysíkúan csináld, hanem legyen változatos. ha csak ki-be húzkodod, az mindkettőtöknek unalmas lesz. használj egy kis vákuumot, a nyelvedet, a kezedet közben váltakozva, vagy egyszerre, változtatva a tempón, mélységen, szívóerőn, a párodon úgy is látod, hogy melyik tetszik neki legjobban. ha elfáradt a szád, akkor pihentesd kicsit, addig kézzel játsz vele, és a nyelveddel izgasd, nyalogasd a makkját, mindegyik része elég érzékeny, de szerintem érdemes hangsúlyt fektetni a "karimájára" és a hátuljára :)

hirtelene most ennyi jutott eszembe. ha nem akarod, hogy a szádba élvezzen, beszéld meg vele, és akkor valahová máshová megy el. de ha ezzel nincs problémád, akkor nyeld le utána, elég lehangoló lehet, ha egy lány köpköd. :D


igen, az tényleg kimaradt, pedig egy korábbi ilyen kérdéshez azt is odaírtam :D szóval a herékkel is lehet játszani, csak nagyon finoman, óvatosabban, mint máshol. de lehet csókolgatni, nyalogatni, finoman bekapni, és ha már a farkával foglalkozol, akkor is lehet mellette simogatni a golyszlikat :D


(nem baj ha lenyeled)

2015. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Hogy ba.s*zátok szájba magatokat, hihetetlen, hogy embereknek ez a legnagyobb problémájuk, hogy hogyan szopjanak... :-)


Kabd be, és majd utánna kiderül, hogy jólcsinálod-e, ha az illető még azután is veled akar maradni, akkor jól csináltad, ha nem, akkor keresel egy másik f.a*.szt és azt kapod be... :-)

2015. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Elmondani igazán nem tudom, de megtaníthatom, gyakorolhatsz rajtam de csak ha lány vagy!

Ha baj lenne a lenyeléséből akkor már nagyon sokan lennének bajban. Semmi bajod nem lesz! Különben összesen 18 féle vitamin és ásványi anyag van benne. Egészségedre!

2015. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amire en gondolok az az hogy az a baj ha nem akarod megis csinalod...ha en akarom akkor lenyelem es kesz xd ne parantsolgasson senki sem,en nem vagyok egy prosti
2015. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden férfinak más esik jól, ezért az adott partnert kell kitapasztalni. Kérj tőle visszajelzéseket. És nem, nem baj, ha lenyeled, bár sok nő undorodik tőle. Én már megtanultam szeretni az ízét. :)
2015. aug. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

nálam ne fogazz ne kezezz... tény hogy kell idő míg a szád megszokja és nem fárad el, ezt be kell "edzeni".


De orál közben én kiábrándítónak tartom mikor valaki elkezdi verni... nem. Akkor inkább hagyjuk ki az orált.

2015. aug. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

# 6: Erre mondom, hogy mindenki más... van, aki meg kifejezetten igényli, hogy orálozás közben kézzel is dolgozzon a nő, másképp el sem tud menni.

Van, aki szereti, ha szívom, más meg nem. Van, akinek a nyalogatás túl csiklandós, más meg élvezi.

Minden férfi mást élvez, nincs egységes technika, amelyik mindenkinek megfelel!

2015. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor van baj, ha nem nyeled le.
2015. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!