Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel úgymond forrt a levegő és elmentem vele a házára.


Lefeküdtünk többször is. Aztán egyik nap szintén megtörtént a dolog, de nem úgy ahogy gondoltam, ugyanis van egy ikertestvére. Szex után lebukott mivel nem tudott válaszolni ésszerűen egy kérdésre, nem csoda, hisz ő nem tudhatta.


Eleinte rosszul esett a dolog, hisz át lettem verve, viszont most mindkettőjükkel barátság extrákkal van.


Mit gondoltok erről?


2015. aug. 9. 00:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem gond, itt nem arról van szó, hanem arról hogy kihasználtak és te ezt figyelmen kívül hagyod.
2015. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És egyszerre dugtak ketten? Izgi csaj lehetsz, hogy belementél annak ellenére, hogy lebuktak! ;)
2015. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ugyan, találsz ezeknél jobb fütyiket is a piacon..

Még ha így meg is érné neked, (2 jó pasi kezelget kedvedre) akkor sem vállalnám be ezt a szitut a helyedben, mert jól átcsesztek már egyszer.

(Miért mindig éjjel teszik fel a legbizarrabb kérdéseket? Mondjuk lehet tudom a választ)

2015. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

azért éjszaka, egyszerű, mert egyébként nem vagyok itthon... vagy ha igen is, nem vagyok gépközelben.


Igen eleinte rosszul esett, de aztán mikor mindkettőnek már "megvoltam", így erészből már nem zavar hogy hú... ő is megfog csinálni... mert ugye olyan emberrel már nem számít - legalábbis nekem, akivel már lefeküdtem.


Aztán mikor utána egymás mellett is ott voltak, és úgy őket nem zavarta a szituáció, így engem sem.

2015. aug. 9. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!