Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel úgymond forrt a levegő és elmentem vele a házára.


Lefeküdtünk többször is. Aztán egyik nap szintén megtörtént a dolog, de nem úgy ahogy gondoltam, ugyanis van egy ikertestvére. Szex után lebukott mivel nem tudott válaszolni ésszerűen egy kérdésre, nem csoda, hisz ő nem tudhatta.


Eleinte rosszul esett a dolog, hisz át lettem verve, viszont most mindkettőjükkel barátság extrákkal van.


Mit gondoltok erről?


2015. aug. 9. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha író lennék, innen gyűjtenék ötleteket regények részeihez.
2015. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Örülök. De ez nem válasz a kérdésemre.
2015. aug. 9. 00:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jobb történeteket találj ki :D :D az előző is szar volt.. :D
2015. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Választ elfogadok a kérdésre, provokációt nem. Nem írtam más kérdést, így nem tudom miről beszélsz, igazából nem is érdekel.


Egyébként nem tudom mi olyan hihetetlen. De ha nem hiszed el, nem gond, csak ne provokálj a kérdésembe.

2015. aug. 9. 00:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg megtörtént akkor eléggé buta vagy neharagudj :) jól kihasználnak a tesók :D
2015. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mit gondoljunk erről? :-)


Várj fellapozom a nagykönyvet! :-)


Szóval valójában senkit sem érdekel kivel, hol és milyen pózban dugtok... :-) ...és hogy barátság vagy nem az, van-e benne extra, vagy sem, ez sem érdekel senkit... :-)


Ha a két ikertestvért megunod és jön egy következő, annak is lesz egy farka amit beléddug, aztán kihúz... ...aztn megunod és jön a következő... :-) ...programozási szempontból ezt egy FOR-ciklussal meg lehet oldani... :-)

2015. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
azt hogy inkább pofán Kellett volna bsznod mind kettőt. végül is csak kihasználtak. néha elgonfolkodom rajta hogy amikor egy lány ilyet csinál nem szégyelli magát?
2015. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Milyen téren vagyok buta?


Mikor hazamentünk (még az eredeti sráccal), akkor még nem volt semmi gyanús jel. Kiment a mosdóba, de nem ő jött vissza.


Viszont olyanok mint két tojás. Ha meg már eleve lefeküdtem mindkettővel, nem gondolom hogyha mégegyszer meg mégyegyszer megtenném valamelyikkel, vagy mindkettővel az akkora gond lenne.

2015. aug. 9. 00:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Na és voltál már egyszerre mindkettővel?
2015. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen, de ez most hogy jön ide?
2015. aug. 9. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!