Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm tökéletes?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy egy éve együtt vagyunk (Ami azért nem rövid idő) és még mindig nem találtam benne semmi hibát, pedig szerintem ez lehetetlen... Kedves, gondoskodó, végtelenül aranyos, gyönyörű, szép az alakja, jómódú családból származik, nincs elszállva magától, kevés fiú ügye volt, nagyon intelligens, művelt, szeret olvasni, szereti az aktív programokat, nem féltékenykedik, megbízik bennem, a szex valami észveszejtően jó, a barátaim imádják, magabiztos, sikeres a karrierjében, sokszor adakozik szegényeknek, élesen ellenzi a kétszínűséget (elutasítja hogy ha valaki harmadik félről akar vele beszélni, mondván ezt vele beszélje meg), humoros és még sorolhatnám. Volt hogy rövidebb távon laktunk is együtt akkor sem éreztem semmi problémát vele.


Lehetséges ez? Létezik ilyen, hogy valaki hibátlan? Akik éreztek hasonlót, annak mennyi idő után múlt el ez a dolog? Nagyon örülnék ha kiderülne róla, hogy ő is csak ember, mert így néha elég szar alaknak érzem magam mellette.


24/F


2015. aug. 8. 17:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

akkor az a hibája hogy hiányzik belőle a hiba :O

probléma megoldva

2015. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az egyik bnőmmel, de egy idő után rájöttem, hogy nagyon messze áll a tökéletestől, sőt...
2015. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Meddig tartott míg rájöttél erre? És végül mi volt benne a bökkenő?
2015. aug. 8. 18:29
 14/20 anonim ***** válasza:
nem lehet h csak megtaláltad a Nagy Őt? szerencsés fiú lehetsz, ha már én nem vagyok az....
2015. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
vedd el feleségül!
2015. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én megértem a problémád, kérdező, de valószínűleg még idealizálod, és ez valóban "veszélyes", mert amikor az ember szeméről lehull a rózsaszín köd, akkor meglátja a hibákat... egyszerre az összeset! És az bizony nagyon kellemetlen!


Ezért örülök annak, hogy a barátommal úgy jöttünk össze, hogy előtte már volt lehetőségem ismerni (a hibáit is), rózsaszín köd nélkül. Azóta persze nálam is beindult az idealizálás, de legalább már tudom, hogy ha ez elmúlik, akkor sem fogok tudni benne számomra elviselhetetlen hibát találni. És valóban megnyugtató érzés, hogy nem tökéletes. Sem ő, sem én. A hibákkal együtt is szeretjük egymást. :)

2015. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Most mit vagy ezen fennakadva? Inkább örülj neki, hogy ilyen pár jutott neked...
2015. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez a "kevés fiu ügy" azért elég gyanus.. Biztos h mindenről tudsz ezen a téren?
2015. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kapásból magasabb szintre gelyezed a csajt mint kéne. Enbek nem lesz jó vége.
2015. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy az a tökéletlensége, hogy tökéletlen emberhez vonzódik. Legyen mondjuk ez a perverziója. Talán megnyugtató.


Egyébként nem akarom elbagatellizálni a kérdésedet, próbáld megérteni és elfogadni, hogy számára talán te is pont úgy vagy tökéletes, ahogy vagy. Tök mindegy, mi az indoka rá. Ha szeret veled lenni és tartalmas az együtt töltött idő, akkor úgy érzi, kiegészíted őt... ;)

2015. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!