Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm tökéletes?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy egy éve együtt vagyunk (Ami azért nem rövid idő) és még mindig nem találtam benne semmi hibát, pedig szerintem ez lehetetlen... Kedves, gondoskodó, végtelenül aranyos, gyönyörű, szép az alakja, jómódú családból származik, nincs elszállva magától, kevés fiú ügye volt, nagyon intelligens, művelt, szeret olvasni, szereti az aktív programokat, nem féltékenykedik, megbízik bennem, a szex valami észveszejtően jó, a barátaim imádják, magabiztos, sikeres a karrierjében, sokszor adakozik szegényeknek, élesen ellenzi a kétszínűséget (elutasítja hogy ha valaki harmadik félről akar vele beszélni, mondván ezt vele beszélje meg), humoros és még sorolhatnám. Volt hogy rövidebb távon laktunk is együtt akkor sem éreztem semmi problémát vele.


Lehetséges ez? Létezik ilyen, hogy valaki hibátlan? Akik éreztek hasonlót, annak mennyi idő után múlt el ez a dolog? Nagyon örülnék ha kiderülne róla, hogy ő is csak ember, mert így néha elég szar alaknak érzem magam mellette.


24/F


2015. aug. 8. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ebből a kérdésből is látszik hogy az embernek semmi sem jó.
2015. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Adj hálát a jó istennek, hogy ilyen kapcsolatod van és légy boldog vele ameddig csak teheted.. de ha unod akkor dobd ki a barátnődet és írd meg privátba a számát :D :D


Amúgy nagyon nem értem a kérdést.. mi értelme hibát keresni a másikon ??

2015. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Tegyek bele egy kis tökéletlenséget?
2015. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mivel én sem vagyok hibátlan jó érzés lenne ha ő sem lenne... Nehéz elmagyarázni ezt az érzést.
2015. aug. 8. 18:03
 5/20 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki..ha meg te nem érzed magad tökéletesnek (ami természetes), és ő elfogad így, akkor ne érdekeljen a saját hibád..
2015. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes, ő sem, csak számodra. Ezért nem látsz benne hibát. Én is így voltam valakivel, aztán mihelyst elmúlt a varázs, rájöttem hogy jónak jó, de van nála finomabb gyümölcs.
2015. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Faggattam már körülötte élőket, hogy mondjanak már róla valami sötét titkot de senki nem tud semmi kivetni valót, még a lakótársa se akivel nonstop együtt vannak.
2015. aug. 8. 18:06
 8/20 anonim ***** válasza:

De ettől még nem tökéletes... mert te nem látsz benne hibát meg a környezeted. Most ne mondj már hülyeséget.


Naívnak látszol ha nem érted meg ebből a mondatból. Millió szitucáiót feltudnék neki tenni, tuti hogy egy részét szarul reagálná le. Vagyis közel sem tökéletes.

2015. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Semmi és senki sem tökéletes.
2015. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz. Mondjuk szerintem sokszor egy szituációra nincs egyértelműen jó vagy rossz reagálás. A szituációban szereplő másik embertől is függ, hogy mit tekint megfelelőnek.
2015. aug. 8. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!