Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel jól megvoltunk, de az anyja sokkal jobban vonzott szexuálisan. Majd szakítottam a barátnőmmel, viszont az anyjával meg összejártam. Vagyis összejárok.


Volt már valakivel hasonló?

Jó mondjuk egy párkapcsolatot hagytam ott egy szexkapcsolat miatt, de úgy érzem megérte.



2015. aug. 8. 14:00
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Ő erről mit tehet? Most komolyan?


Azt se tudja miért szakítottam a lányával. Az meg hogy szakítás után összejárok vele, de nem a barátnőm... vagyis azt sem gondolhatja hogy lecseréltem a lányát rá, mert hát ki nem dugna akár azonnal egy kapcsolatból kilépve, ha van rá lehetősége?


Nem igazán értem ezt a kijelentésed :)


Arészből lehet gáz, hogy kikezd a lánya EX barátjával. De hát könyörgöm na, ő is megőrül értem én is érte. Mármint csak szexuálisan. Engem a lányának nem kell elviselnie mert 1 óra alatt letudjuk oszt kész, nagyon nem beszélgetünk csak úgy röviden.

2015. aug. 11. 22:24
 22/27 anonim ***** válasza:

vmilyen szinten már ott gáz, hogy egy 39 éves nő megőrül egy 21 évesért. Vmi gondja, baja a nőnek is van...


Téged mondjuk meglehet érteni, azt hiszem midnenki így csinálna ahogy te.

2015. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

szerintem a korából adódóan meg a viselkedéséből is nincs szüksége neki se már társra, szimplán az igényeit akarja kielégíteni.


Ilyen részből meg talán jobb egy ilyen pasi mint én számára, mert egyrészt könnyen jöttem, másrészt látott már meztelenül, harmadrészt pedig kimerem jelenteni hogy jó alakom van, mivel rengeteget edzek.


Azért csak van abban is igazság, hogy egy kidolgozott test, és kocka has, nem csak a 20 éveseket mozgatja meg.

2015. aug. 11. 23:44
 24/27 anonim ***** válasza:
emellett csajozol is ? vannak az anyuka mellett is egyéjszakások ? vagy csak az anyuka van ?
2015. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Amióta szexelek vele, úgymond kielégített, eddig még nem gondolkoztam egyéjszakáson, de egyre többször kapok meghívást haveroktól ide-oda, de ugye ez nálunk csak a a csajozásról (dugásról) szól.


Mivel már egy ideje összejárunk nem volt szükségem másik nőre. De valószínű hogy lesz, ha lehetőség is lesz. E hónapban két helyre is hivatalos vagyok.


De ezen nem kell mit csodálkozni mint írtam összejárunk, ilyenről beszélni sem szoktunk. Az ő magánélete se meg az enyim se tartozik a másikéra, ez már az elején meg lett beszélve.

2015. aug. 12. 15:52
 26/27 anonim ***** válasza:
mióta is tart az anyukával a kapcsolat ?
2015. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
2-3 hónapja, miért?
2015. aug. 12. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!