Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a zenéről?

2015. aug. 5. 00:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elég jó segge van a zenének.
2015. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, azért raktam ide mert a Youtubeon is korhatáros.


De önmagában nem izgat fel, élőben felizgatna ha szándékosan - kéretettné valaki így magát. Inkább azt mondanám hogy baromi csodálatos hogy ilyen "tehetségek" vannak.

2015. aug. 5. 00:22
 3/17 A kérdező kommentje:
Hogy fogalmazok?! Te úristen :D Nem tudom mire írtam az első sort.
2015. aug. 5. 00:23
 4/17 anonim ***** válasza:
a zene átlagos
2015. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ilyet én is tudok 20/F :3
2015. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

figyelj, ha ilyet tudsz, akkor te is tehetséges vagy! De kötve hiszem!


Valahogy nem csak azt vagyok képtelen elhinni, hogy te képes vagy ilyesmire, hanem hogy férfi tud-e ilyet egyáltalán.

2015. aug. 5. 01:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Ennyire talán én sem, de tudok twerkelni. 27/F Ha érdekel megmutatom:D
2015. aug. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A zenét nagyon szeretem. A videó nagyon nem tetszik.
2015. aug. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok - nekem a zene az "amit hallunk, halvány" kategória, de legalább "amit látunk, az látvány". :-)


A twerking nekem kevésbé tetszik, mint a hastánc vagy a rúdtánc (bár én nem pasi szemmel nézem), de tényleg nagyon ügyes a csaj!

2015. aug. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ezt nem nézem én sem pasi szemmel. engem ilyen dolog nem izgat fel semmilyen értelemben.


de pl. ha az aktuális barátnőm letenne egy iylet az asztalra, akkor azt mondanám neki hogy "hát te igazán tehetséges vagy". Ugyanúgy mintha pl. valami más tehetsége lenne.


Valahogy még mindig nem tudom elképzelni hogy férfi csinálja ezt. Lehet az is müködik, de hát egy férfinek mikor "lötyög" így a segge? Vagy nincs, vagy pedig izmos. Egész más genetika.

2015. aug. 5. 02:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!