Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nálatok mik a biztos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mik a biztos jelei annak, ha sose kellene nektek többé egy lány?

Figyelt kérdés
exem először megakart verni de nem sikerült neki, utána fél év később benyögi , h új nője van, miközben én nyaralni voltam..... miért teszi ezt velem? miért utál ennyire?
2015. aug. 7. 23:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

jogos 10-es!

Nem nem vertem meg sohasem, nem is tudtam volna,mivel kicsi vagyok.

Azért akart megverni, mert elöntötte véglegesen az agyát a düh és a méreg, mivel azt hitte hogy elhagyom ,tönkre teszem és terhes vagyok mástól.Ezekből egyse volt igaz.

Rajta kaptam hogy meg akart csalni közvetlenül 48 órával a szakításunk után, aztán mindig le akart rázni, és most nyögte be fél évvel később hogy új nője van.....

Én többször ráírtam, kerestem, felköszöntöttem a névnapján de semmi, helyette mindig a vadidegenek előtt sajnáltatta magát, és mindig én voltam kihozva hibásnak... Engem csak került mint valami gyáva nyúl....

Kihasználni anyagi értelemben nem, de az érzelmeimet igen, hisz látod, h ezt csinálta....

23 vagyok, és ez a kényszer ,,mamahotelben" élek, kb. 2,5 éve dolgozom közalkalmazottként több kevesebb sikerrel de egy rendes munkahelyemem nem volt még....

2015. aug. 8. 12:11
 12/14 anonim válasza:
Az hogyha már nem érzek semmit iránta..semmit,se szeretetrt,se haragot..semmit..
2015. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Azt írod, h "szakítás után 48 órával rajtakaptad, h meg akar csalni"..ha szakítottatok, miért lenne megcsalás, ha más lány után érdeklődik? És hogy "kaptad rajta", ha már nem voltatok együtt? Ráadásul azt írod, h szakításotok után fél évvel lett új bnője; szerintem ez nem inkorrekt..Írod: "azt hitte terhes vagy mástól"..akkor csak csapták a szelet Neked is, ráadásul mikor vele voltál..Te nem lennél mérges ilyen esetben? Ezt a "meg akart verni, de nem tette meg" dolgot meg nem értem; vagy bántott, vagy nem..ha ki akartál békülni vele, ugye megírtad neki? És 23 vagy, feltételezem, h az exed sem kiskorú; biztos a Mamára kéne még hallgatnod? Főleg, ha -ahogy írod- kényszerből laksz otthon..bocsi az őszinteségért..sok boldogságot..10-es voltam.
2015. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem haragszom meg érte:)
2015. aug. 12. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!