Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nálatok mik a biztos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mik a biztos jelei annak, ha sose kellene nektek többé egy lány?

Figyelt kérdés
exem először megakart verni de nem sikerült neki, utána fél év később benyögi , h új nője van, miközben én nyaralni voltam..... miért teszi ezt velem? miért utál ennyire?
2015. aug. 7. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert csak
2015. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
??
2015. aug. 7. 23:48
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Most mi a probléma? Szakítottatok, új csaja van, az élet megy tovább. Ha meg akart verni, akkor annyira ne sajnáld, mert bunkó. Ha nem sikerült neki, akkor főleg ne sajnáld, mert egy béna pö.cs :D
2015. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
anyád hogy van?
2015. aug. 7. 23:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért akart megagyalni?
2015. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mert egyre több vita voltunk köztünk, nem tetszett neki az, ahogy beszélek vele, anyámmal is rosszban volt, mivel nem tetszett neki ahogy élünk, és fogyott pénz... de főként ki akarta használni, hogy rá vagyok utalva és meg nem hagytam magam
2015. aug. 7. 23:56
 7/14 Interferencia ***** válasza:
Nincs ilyen.
2015. aug. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

dehogynincs.

Különben akkor miért írtam volna ki a kérdést?

2015. aug. 8. 09:26
 9/14 Interferencia ***** válasza:
Mármint nálam nincsenek biztos "jelei" ennek. :D
2015. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
"Meg akart verni, de nem sikerült neki"? erősebb vagy nála és Te verted meg? Vagy hogy "akart" akkor? Ha exednek hívod, ezek szerint szakítottatok?! Ha szakítás után fél évvel lett új nője, szerintem inkább Rád várt még, nemhogy utált..Te nem foglalkoztál más srácokkal a szakításotok után? Ha ki akartál volna békülni vele, ezek szerint volt rá fél éved; az nem kevés idő..mit tettél érte?és hogyan használt ki Téged? És hány éves vagy, hogy Anyukádnak még ilyen beleszólása van a magánéletedbe?
2015. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!